Maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie bawili się na studniówce w hotelu Agat.

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lxx (gość) (M.)

a Ty oczywiście to już masz doktorat a po drodze trzy fakultety. W liceum zapewne świadectwa z paskiem, na d... i dlatego wybiłeś się.

karo (gość)

No szczególnie ten na pierwszym zdjęciu.
Zna go ktoś? Nazwisko, numer telefonu?
będę wdzieczna za każde info.

M. (gość) (hippo)

Serio?
znasz dziewczyny z tej szkoły? bo chyba nigdy nie widziałeś jaki typ dziewczyn tam chodzi. i takie głupie jak wchodzą, takie i wychodzą.
Twierdzą na przykład że nie zdają matury żeby im nauczyciele spokój dali.
A z zawodowych przedmiotów gały. wiec od razu wiadomo, że nic po tych 4 latach nie będą miały.
Nie mówię oczywiście, że wszystkie, ale jednak sporo.

Słonik (gość)

Zgadzam się w zupełności z poniższymi komenarzami. Najgorsze, że szkoły niestety oceniane są po rankingach, a nie po tym czy "wypuszczają" na świat dobrych ludzi...
"Odzieżówka" zawsze się starała o dobre wychowanie, którego niestety brakuje czasem nawet w dobrych liceach i miło byłoby gdyby władze i osoby właściwe doceniły te starania...

hippo (gość) (taka prawda)

Tam tak było od zawsze. Nie wypuszczali może wielu geniuszy czy olimpijczyków za to uczyli życia praktycznego a to się dzisiaj przede wszystkim liczy. Znajdź dzisiaj dziewczynę która ma jakoś w głowie poukładane, a do tego jeszcze coś potrafi poza pindrowaniem się.

Maurycy (gość) (taka prawda)

Ale to co piszesz, to jest akurat rzeczywiście prawda. Pod wieloma względami (które w rankingach nie są brane pod uwagę, a może i szkoda) to jest kto wie, czy nie najlepsza szkoła ponadgimnazjalna, (czy jak się mówiło średnia) w naszym mieście.

taka prawda (gość)

O ile o piotrkowskim szkolnictwie można powiedzieć wiele niedobrego, to akurat o Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6, zwanym popularnie nadal "odzieżówką", powiedzieć trzeba zaskakują wiele dobrego: to stąd pochodzą najlepsze żony, matki i kochanki. Piastunki ogniska domowego, towarzyszki życia, kobiety zdolne i pracowite, w szyciu także...

Duża w tym zasługa kadry pedagogicznej i wyczuwalnego ducha, obecnego w murach tej szkoły.