Superdziecko Października Piotrków Bełchatów. Zaczynamy głosowanie!

Dwadzieścia jeden zgłoszeń otrzymaliśmy od Państwa do naszego konkursu na Superdziecko Października Piotrków Bełchatów. W tym miesiącu mamy dwie pary bliźniąt oraz dwójkę rodzeństwa.

Oto kandydaci do tytułu Superdziecko Października Piotrków Bełchatów:

Bartosz Biegański z Bełchatowa w lipcu skończył roczek. Piotr Burkin mieszka w Cekanowie (gmina Rozprza). Chłopiec ma trzy lata i siedem miesięcy.

Ponad roczna Monika Bednarek urodziła się i mieszka w Piotrkowie. Kacper Byczek i Julia Karasiewicz to rodzeństwo. Wiktoria Chamernik z Aleksandrowa za tydzień skończy pięć miesięcy. Wiktoria Gorząd mieszka w Dąbrówce (gm. Sulmierzyce).

Zuzanna Jadwiszczak pochodzi z Bełchatowa. Z tego samego miasta pochodzą także ośmiomiesięczna Nikola Jaworska, Filip Koch (1 rok i 10 miesięcy), rodzeństwo pięcioletni Kacper i dwuletnia Maja Kołosińscy, a także niespełna czteroletnia Andrea Kukuła-Osmulska i Erwin Maksymowicz, który dziś kończy 8 miesięcy.

Mamy też dwie pary bliźniąt. Są nimi Lena i Kuba Leszczyńscy z Bełchatowa (maluchy w czwartek skończyły dziewięć miesięcy) oraz Natalia i Wojciech Pacholczykowie, również z Bełchatowa (za dwa tygodnie skończą roczek).

Czytaj także Superdziecko Września Piotrków Bełchatów

Wśród kandydatów do tytułu Superdziecko jest także półroczny Igor Piwowarski z Białocina (gmina Rozprza), niespełna roczny Jaś Witek i ponadroczny Filip Radziszewski (obaj z Piotrkowa). Zelów reprezentuje roczny Łukasz Zawistowski,
∨ Czytaj dalej

a Ręczno ponad trzyletnia Wiktoria Da Silva Araujo.

Głosowanie rozpoczynamy w piątek (o godz. 6) i zakończymy 5 listopada (o godz. 23.59). Aby zagłosować na wybranego kandydata, należy wysłać SMS-a o treści SD.numer kandydata, np. SD.10, na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Zwycięzcę październikowej edycji poznamy 8 listopada.

Czytaj także Superdziecko Października Piotrków Bełchatów. Regulamin

Co miesiąc zwycięzcę przedstawiamy na pierwszej stronie tygodnika "7 Dni" i wręczamy kosz z upominkami od redakcji (kubek, okulary, koszulka, maskotka, itp.) oraz dyplom potwierdzający zdobycie tytułu. Partnerem plebiscytu Superdziecko jest portal CzasDzieci.pl

Czekamy już także na zgłoszenia do edycji listopadowej konkursu. Zgłoszenia do 19 listopada można wysyłać na adres a.jasiczak@dziennik.lodz.plKomentarze (45)

avatar
avatar
ktos (gość)

jak takie brzydkie dziecko moglo wygrac widzieliscie w gazecie jakie foty to dziecko ma , a najsmieszniejsze ze takie dziecko zostalo super dzieckiem porazka

avatar
Bankowiec (gość)

Nie przepłacaj za kredyt!
Czy wiesz, że rata na przykładzie kredytu 10.000 przy tym samym okresie może się różnić nawet o 150 zł???!!!
Skorzystaj z Naszej wiedzy oraz kilkunastoletniego doświadczenia w bankowości i pozwól wskazać dla siebie najlepszą ofertę.
Zacznij cenić komfort, dyskrecję i swój czas.
To naprawdę nic nie kosztuje. Sprawdź www.belchatowfinanse.pl

avatar
Misia (gość)

Bo wszystkie dzieci nasze są ,Małgosia ,Kasia,Karol, John...buźka, cmok.
A ja jestem taka mala,taka mala, taka mala...i szukam tatusia żeby się mną zaopiekował...

avatar
babka kiepska (gość)

a ludziska głupie nadal sie podniecaja tym beznadziejnym i głupim konkursem i tracą kase na sms-y

avatar
supertata sratatata (gość)

co za idiotyczny temat... superdziecko! A po czym wnosicie, że ono jest super? robi ładniejsze klocki, wcześniej mu wychodzą ząbki???

avatar
xxx (gość)

Jakieś 10 minut temu wysłałam sma na jedno z dzieci i jak do tej pory to go nie dodało! Czy aby na pewno jest to sprawiedliwe???????????????????

Wybierz kategorię