Tygodnik 7 Dni Piotrków Bełchatów. Zawsze kochałem dzieci - mówił Trynkiewicz

Tygodnik 7 Dni Piotrków Bełchatów już w kioskach. Mariusz Trynkiewicz kończy odsiadkę wyroku za zamordowanie czterech chłopców. Czy po wyjściu z zakładu wróci do Piotrkowa?

Tygodnik 7 Dni Piotrków Bełchatów
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Tygodnik 7 Dni Piotrków Bełchatów, 31 stycznia 2014 (© Tygodnik 7 Dni Piotrków Bełchatów)

Tygodnik 7 Dni Piotrków Bełchatów:

"Nie potrafię powiedzieć, jak mogło dojść do 4 lipca (wtedy zabił pierwszą ofiarę) (...) zawsze kochałem dzieci, potworem nie byłem" - to słowa Trynkiewicza, które wypowiedział przed laty już z zakładu karnego podczas kręcenie reportażu dla łódzkiej TVP.

Służba celna na granicy konfiskuje wszelką pomoc dla Majdanu. Piotrkowska fundacja znalazła sposób, jak pomóc protestującym Ukraińcom. Chcesz się przyłączyć?

Czy dyrektor ZSP nr 4 w Bełchatowie faworyzował niektórych pedagogów? Nauczycielka informatyki uważa, że tak, przed sądem pracy zamierza dochodzić sprawiedliwości

Specjalny dodatek Bezpieczeństwo, a w nim: Czy nagroda, którą wyznaczył burmistrz Sulejowa pomoże złapać sprawców włamań? Co robią rządzący, żeby mieszkańcy czuli się bezpiecznie?
Więcej na temat

Komentarze (9)

avatar
avatar
nati (gość)

jesli kochal dzieci to dlaczego ich zabija? jak on wyjdzie na wolnosc to bede sie bala wychodzic z domu:(

avatar
kieroWca ! (gość)

ja polecam krótki text str 2 p. Lareckiego apel do policji - wprost i dosadnie co się dzieje na jezdniach - prawda o polskich "kierofcah"

avatar
gość (gość)

Kochał dzieci? to dlaczego zabił. Nie róbcie z Trynkiweicza ofiary . To morderca , który zapowiada ciąg dalszy. To niebezpieczny "człowiek".Pokażcie jego zdjęcie. Państwo chroni mordercę a co my ludzie mamy zrobić - wynająć swoim dzieciom 24 godzinną ochronę? Mam nadzieję ,ze ten morderca trafi do tego zakładu psychiatrycznego... bo innej możliwości w naszym państwie nie ma - niestety.

avatar
Piotrkowianin (gość)

"Zawsze kochałem dzieci - mówił Trynkiewicz"

A pochodzący też z os. Wyzwolenia prezydent deklaruje jak kocha Piotrków.

avatar
polaczek (gość)

Trynkiewicz to temat zastępczy na polską biedę-nawet w USA Obama upomniał się o ludzi biednych-zróbmy MAJDAN i wygońmy od władzy to towarzystwo odbierając im majątki z przekrętów (PO+PIS+SLD+PSL+RP) do wora i do jeziora.

avatar
sklave

Pomyśleć że wystarczyła odrobina dobrej woli a problemu od dawno by nie było.
A tak zapłaciliśmy kilka milionów za wczasy dla Trynkiewicza.
No i tradycyjnie:
Kto za prezydentem Chojniakiem łapka w gorę. Kto za Domarackim na prezydenta łapka w dół.
Podobno tak wygląda Trynkiewicz
foto na stronie: http://sklave.manifo.com/wiadomosci-lokalne

avatar
... (gość)

Pani Kasiu! "troje" chłopców? Poza tym chłopców zabił czterech.
A ten opis spalonych ciał. Po raz kolejny musicie zamęczać ludzi tym obrazem?
Przestańcie żywić się ta historią.

avatar
mechiko (gość)

Nikt się nie boi, chyba że czyta Fakt i inne głupie gazety... Tak naprawdę to dziennikarze się boją, albo po prostu widzą w tym temacie zarobek

avatar
as (gość)

Ja sie nie boje i Wy tez nie powinniscie. To on ma sie bać. Jeśli wyjdzie to napewno sie nim ktos zajmie np. kibole - zrobia z nim porzadek. Ten ktos jest juz wrakiem i nie przystosuje sie do warunkow w dzisiejszym swiecie. Obawy - jakie obawy...

Wybierz kategorię