Podczas burzy został zalany tramwaj linii 9B. MPK Łódź opublikowało film z ulewy i zalania tramwaju przy wiadukcie na Legionów. Utworzyło się tam rozlewisko uniemożliwiające przejazd. Przybierająca z minuty na minutę woda zalała tramwaj.

Usuwanie szkód po burzy w Łodzi z 11 maja. Zalany tramwaj pójdzie na złomPogoda w Łodzi i regionie na środę 16 maja. Sprawdź prognozę pogody dla Polski

W poniedziałek urzędnicy informowali o trwającym sprzątaniu po piątkowej ulewie. Wszystkie studzienki miały być drożne i odbierać wodę.

Film z zatrzymania ruchu na linii nr 9B podczas oberwania chmury 11 maja 2018 r.


Burza w Łodzi. Piątek 11 maja. Ulewa zalała ulice Łodzi [ZDJĘCIA]
Czytaj także

Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jac.J (gość) (Korba)

Ale była za nim ruchliwa al. Włókniarzy. Miał cofać tramwajem z pasażerami prosto pod jadące samochody? To już by się kwalifikowało pod stworzenie zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym.

oderwało im pomyślunek (gość)

Ulewa- a tu współcześnie szkolone, na dziennych światłach śmigają.Czy to jest zgodne z PROCEDURAMI?

Korba (gość)

Każdy, podkreślam każdy!!! kto się złowił na propagandę małego, mściwego samotnego człowieczka jest Judaszem i zdrajcą - sprzedał się za srebrnki (500+ itp.) lub nie tryska inteligencją. Według was "POpaprańce" kradli umawiając się na cmentarzach zajadając ośmiorniczki, a pisowskim kogutom i innym arciszewskim kręcącym lody przy ustawie "ściekowej" , wycinającym w pień dziedzictwo narodowe szyszkom wylegującym się w swojej stodole na skórze rysia wszystko się należy jak wydarła dziób jedna paniusia, która kazała sobie położyć asfalt do jej jedynej hacjendy (na końcu tego asfaltu) na wsi, do której woziła ją za kilkadziesiąt tysięcy zł. wojskowa maszyna.

dbrm,m (gość) (żałosne pieski)

POmietek dał głos, wyje bo odsunięty jest od koryta, ty się nie zajmuj prezesem ( jak wszyscy się go boją ) tylko swoimi albo sobą bo program Cela+n już ruszył a inauguracja była z udziałem Staszka Gawłowskiego. W Gdańsku Budyń też nie zasypuje podobnie jak Zdanowska gruszek w popiele ich wybór przynajmniej Staszkowi nie będzie smutno

dd (gość)

Motorniczy powinien pokryć wszystkie szkody z własnej kieszeni po czym powinno się go wydalić z zawodu. Od lat każdy wie że w tym miejscu jest rozlewisko.

Bolek (gość)

Zdanowska powinna zaprosić słynna tramwajarkę - Henię Krzywynos aby przeprowadziła cykl szkolenia dla motorniczych.

żałosne pieski (gość)

Zalało stary tramwaj a pisOFFskie trolle skowyczą jakby wojna wybuchła. Idźcie popilnujcie kolanka prezesa, może wam rzuci parę rubli :)

Lodzianka (gość)

W1980 w maju tez pod tam tejszym wiadukiem utopiony był tramwaj . tez było oberwanie chmury . powiększono wiadukt kolejowy poszerzono ulice ale nie zrobiono odpowiednieo odplywu wody na taka ewentualność . To roche coś nie tak z tym budowaniem ! a po za tym czy w tramwaju nie ma wstecznego biegu.

agnieszka (gość) (xxx)

ach gdyby wszyscy kierowcy byli tacy jak ty!
a motorniczy na pewno zapomniał że ma wsteczny, jego wiedza o prowadzeniu tramwajów nie umywa się do twojego eksperckiego spojrzenia. podaj tu może numer telefonu, jak będą mieć problem z uruchomieniem tramwaju to doradzisz. lotnictwo też ogarniasz? bo wiesz, może jakiś pilot będzie potrzebował konsultacji przed lądowaniem