Potężnych korków można spodziewać się znowu na DK12 pod Piotrkowem Trybunalskim. 28 marca drogowcy zaczynają tam prace, które wymuszą ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwać mają do 10 kwietnia.

W wtorek, 28 marca, jak podaje Maciej Zalewski, rzecznik GDDKiA w Łodzi, rozpoczynają się prace związane z pogłębianiem rowów odwadniających przy drodze krajowej nr 12 między Piotrkowem Trybunalskim i Poniatowem, na nieco ponad kilometrowym odcinku. Drogowcy zajmą pobocze i część pasa ruchu. W związku z tym zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 60 km/h oraz ruch wahadłowy, który kierowany będzie ręcznie. Prace w będą prowadzone w godz. 8 - 17 (poza tymi godzinami ruch bez ograniczeń), a ich zakończenie zaplanowano na 10 kwietnia.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!