(© Mat.ZSR CKU Wolbórz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Zespole Szkół Rolniczych CKU w Wolborzu powstaje zamiejscowy ośrodek Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy z Radomia.

Porozumienie między uczelnią a powiatem już jest. Uczelnia chce organizować m.in. kursy aktywizujące zawodowo mieszkańców.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

6151 (gość) (yal)

Była uczennica
Szkoda,że tak mało mówi się w tej szkole o pięknej jej historii, a zwłaszcza o ludziach, którzy kiedyś tworzyli jej obecne oblicze.

pomyśl (gość) (były student)

Zapomniałeś że niektórzy muszą mieć wyższe wykształcenie bo pracodawca tego wymaga, a jeżeli jest dobrym pracownikiem którego pracodawca docenia a musi uzupełnić wykształcenie to lepiej w Wolborzu niż jeżdzić do Warszawy czy do Łodzi i dlatego pomysł z uczelnia w Wolborzu jest trafiony, tym bardziej że to zmniejsza koszty nawe dojazdu

Abi (gość)

Widać, że Wolbórz pnie się do góry a Piotrków niestety cofa w rozwoju. Szkoła jest super!!!

były student (gość)

W rankingu uczelni na świecie będzie na 122.222.222. Nic tylko "studiować" A potem do opieki społecznej po zasiłek.

Dyzio (gość)

Mało która uczelnia ma takie zaplecze jak Wolbórz,są internaty,warsztaty i wspaniały klimat do pobierania nauk.