Artykuł sponsorowany

(© Mat. Focus Mall Piotrków)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 26 kwietnia w galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall Piotrków Trybunalski trwa Wiosenna Loteria.

Wielki finał naszej zabawy odbędzie się 25 maja. Do wygrania jest 7 nagród pieniężnych: pierwsza to 10 tys. zł, następna wylosowana osoba otrzyma 5 tys. zł, kolejne pięć po 1 tys. zł. Przewidziane jest także 500 nagród niespodzianek do natychmiastowego odbioru.

Aby wziąć udział w tej popularnej zabawie wystarczy w dniach 26 kwietnia - 25 maja zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym na terenie galerii Focus Mall. Następnie należy zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, który będzie znajdował się obok fontanny na parterze galerii. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon - zdrapkę z trzema srebrnymi polami. Jeśli po usunięciu z nich farby pojawią się trzy takie same rysunki, będzie to oznaczało wygranie jednego z 500 upominków natychmiastowych, czyli kubki i pendrivy. Tę wygraną będzie można odebrać od razu. Aby grać o nagrody główne, należy na kuponie wpisać swoje dane i wrzucić go do urny. Warunkiem otrzymania nagrody finansowej jest obecność w czasie losowania 25 maja 2013 roku i okazanie dowodu tożsamości.

Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest w czasie trwania loterii w biurze Administracji Focus Mall Piotrków Trybunalski oraz w Punkcie Obsługi Loterii na parterze galerii.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!