Wybory 2018: Grzegorz Lorek kandydatem PiS na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego

Grzegorz Lorek został kandydatem PiS na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Nazwisko piotrkowskiego radnego znalazło się na - zatwierdzonej w czwartek wieczorem - liście kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na prezydentów i burmistrzów miast w okręgu piotrkowskim, gdzie prezesem zarządu partii jest Antoni Macierewicz, były minister obrony.

Wybory samorządowe 2018: Grzegorz Lorek kandydatem PiS na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego

Nazwisko radnego Lorka krążyło na przedwyborczej giełdzie już od dawna, ale sam Grzegorz Lorek zaprzeczał dotychczas jakoby miał być kandydatem na najwyższy urząd w mieście.

Grzegorz Lorek na prezydenta Piotrkowa Trybunalskim kandydował już dwukrotnie. Bez powodzenia. W 2006 roku wycofał swoją kandydaturę tuż przed końcem. Przed czterema laty otrzymał 14,8 procent głosów, co dało mu tylko trzecie miejsce. Został jednak wybrany na radnego miejskiego. Przyjął też posadę wiceburmistrza Zelowa, z której szybko musiał zrezygnować, bo obu takich funkcji łączyć nie można.

Z naszych informacji wynika, że obecnie Lorek pracuje w Przedsiębiorstwie Wulkanizacji Taśm i Produkcji Wyrobów Gumowych BESTGUM Polska Sp. z o.o., która należy do PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA i mieści się na terenie bełchatowskiej kopalni.

Grzegorz Lorek urodził się 31 października 1970 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Ukończył prawo i administrację na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest przewodniczącym Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość w piotrkowskiej radzie miasta. Ma dwoje dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Wybory samorządowe 2014: Grzegorz Lorek pierwszym oficjalnym kandydatem

Marcin Darda, Marek Obszarny

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.10.2018, 11:00

Osobowo nietransparentny tak samo jak program.Żadnego pomysłu na zarzadzanie.

24.09.2018, 15:50

Znam osobiście Pana Grzegorza. Super człowiek na to stanowisko, niestety startuje z listy PiS bardzo żałuję ale nie zagłosuje. W tej partii człowiek wykonuje rozkazy a nie rządzi sam Panie Grzegorzu niech Pan zmieni partię.

30.07.2018, 14:10

miałem przyjemność współpracować z p. Grzegorzem swego czasu w samorządzie. Więcej takich polityków poproszę. Zależało mu na rozwoju, miał wiele ciekawych pomysłów. Nie kłamał. Jego światopogląd do PIS akurat mi średnio pasował, ale może to i lepiej. Polecam, bo nie wikła się w dziwne gierki i układy.

22.05.2018, 17:56

Mariaż z Panem z GT wyborcy Pana Lorka ocenią przy urnach jako mezalians, stawiając krzyżyk przy bardziej przewidywalnym w zachowaniach Panu Ostrowskim.

21.05.2018, 10:03

pan Lorek wraz z piotrkowskimi działaczami PISU powinien publicznie odciąć się od tej ponurej postaci

21.05.2018, 00:20

Panie Lorku. Gdzie etyka. Gdzie moralnośc? I pan zamiaruje pokazać się wyborcom na oczy?! Piotrkowski PIS spsiał . Zeszedł na psy.
Panu Macierewiczowi to chyba oczy bielmem zaszły skoro nie widzi kto przykleił się do jego ludzi w Piotrkowie. Odrażającym mariaż działaczy PISu z przestępcą pseudo redaktorzyną od 7 boleści . Prawi i Sprawiedliwi współpracują ze skazanym prawomocnie w sprawie karnej? Za mowę nienawiści w dodatku ?
Hańba

20.05.2018, 23:59

Ostrowski, Ostrowski, Ostrowski!

20.05.2018, 12:07

Tylko Artur Ostrowski.

19.05.2018, 20:56

bali się Janika wystawili nieudacznika

19.05.2018, 13:48

Najnowszy sondaz Lorek 197% poparcja wedlug tvpis

19.05.2018, 13:41

O matko.Pan Grzegorz jednak decyzja?A nie szkoda to czssu,nerwow i pieniedzy?

19.05.2018, 09:22

Dojna zmiana w pis-du

19.05.2018, 07:34

fajne zdjęcia do artykułu- zwłaszcza to z choinką! Że też do maja dotrwała!

19.05.2018, 05:45

A to ci niespodzianka, przecież Misiewicz miał być kandydatem na prezydenta miasta !? Więcej na sklave.glowna

19.05.2018, 05:11

Bardzo dobry kandydat. Przede wszystkim do szpiku kosci uczciwy. Brawo!

19.05.2018, 01:19

I bałamucić tabun naiwnych seniorek... teraz ktoś inny musi wygrać!!! :/

18.05.2018, 23:27

Jeśli nie chce to znaczy ze wie co robi ,ludzie oczekują cudu w czasach kiedy cuda nie istnieją ...podziękowaniem za to będzie tylko nie przychylność ludzka i stres

18.05.2018, 23:02

kazali, azaliż, kazali... bidulek

18.05.2018, 21:51

mediateka mu sie nie podoba, stwierdził że podzamcze jest nie do uratowania czyli do likwidacji to tylko dwa przykłady które go dyskwalifikują więcej nie potrzeba

18.05.2018, 20:52

W wielkim skrócie - czas prysł.

18.05.2018, 20:13

Kazali mu to wystartuje, ale się do kampanii nie przyłoży, bo teraz ma pensje wyższa od prezydenta a obowiązków mniej.

18.05.2018, 20:11

Bardzo dobry kandydat, Piotrków takiego potrzebuje. Ma doświadczenie w pracy samorządowej, wykształcenie administracyjne, i do tego porządny człowiek.