Wybory 2018: Kandydaci do sejmiku wojewódzkiego z okręgu nr 4

Piotrków Trybunalski w wyborach do sejmiku województwa łódzkiego znalazł się w okręgu nr 4, który obejmuje także powiat bełchatowski, powiat łódzki wschodni, powiat piotrkowski, powiat radomszczański. Oto kandydaci.

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan, 40 lat, Dąbrówka Strumiany 2. BIERNACKI Rafał Krzysztof, 43 lata, Łódź
3. SYNCEREK Joanna Agnieszka, 33 lata, Wiktorów
4. SZKLAREK Joanna Aneta, 41 lat, Stryków
5. RADZIŃSKA Agnieszka Anna, 33 lata, Zgierz
6. BRATUS Michał Benedykt, 35 lat, Zgierz

Lista nr 2 - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. MAZUR Marek Marian, 62 lata, Piotrków Trybunalski
2. KACZMAREK Jerzy Wojciech, 65 lat, Dobryszyce
3. BARTKOWSKA Eliza Jadwiga, 40 lat, Uszczyn
4. LEWIŃSKI Błażej Tadeusz, 59 lat, Kaszewice
5. SAWICKA Monika Anna, 37 lat, Koluszki
6. KACZOROWSKA Maria, 50 lat, Brużyczka Mała
7. GANDZIAREK Jolanta, 55 lat, Zelów
8. OSSOWSKI Miron Tadeusz, 34 lata, Majków - Folwark

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. KOSOWSKI Przemysław Piotr, 32 lata, Radomsko
2. MARAS Justyna Katarzyna, 29 lat, Łódź
3. FLAK Marcin Tadeusz, 41 lat, Tuszyn
4. SKOŚKIEWICZ Katarzyna, 32 lata, Łódź
5. RADWAŃSKA Małgorzata Katarzyna, 39 lat, Łódź

Lista nr 4 - KOALICYJNY KW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. KOWALCZYK Paweł, 38 lat, Rozprza
2. KACZOROWSKI Jacek Wiktor, 60 lat, Bełchatów
3. SPÓLNICKA Magdalena Sylwia, 42 lata, Radomsko
4. SOKALSKI Jacek Marian, 52 lata, Piotrków Trybunalski
5. ALAMA Michał, 40 lat, Paciorkowizna
6. BALD Zuzanna, 20 lat, Plichtów
7. MILER Magdalena, 29 lat, Bełchatów
8. WOCHNA Sławomir Witold, 61 lat, Koluszki

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. OSTROWSKI Artur Zygmunt, 50 lat, Piotrków Trybunalski
2. ROZPARA Tadeusz, 64 lat Bełchatów
3. PAWLIKOWSKA Monika Justyna, 32 lata, Strzałków
4. KACPERSKI Sergiusz Lech, 38 lat, Gomunice
5. SŁOMCZYŃSKA Marzanna Zofia, 58 lat, Łódź
6. CHRZANOWSKI Bogdan, 72 lata, Piotrków Trybunalski
7. BEDNAREK Anna Beata, 54 lata, Dziewuliny
8. JABŁOŃSKI Wojciech, 66 lat, Justynów

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. PAWELCZYK Andrzej Krzysztof, 39 lat, Bełchatów
2. SULKA Monika Zofia, 34 lata, Piotrków Trybunalski
3. SKORUPA Tomasz Wojciech, 31 lat, Łódź
4. NIEZGODZIŃSKA-GROCKA Aleksandra, 39 lat, Łódź
5. KLIMCZAK Jakub Przemysław, 30 lat, Aleksandrów Łódzki
6. SZYMAŃSKA Halina Barbara, 64 lata, Zduńska Wola
7. GANICZ Tomasz, 52 lat, Łódź

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1.BUDKIEWICZ Piotr Michał, 22 lata, Łazów
2. CIUPKA Bogusław Piotr, 49 lat, Łódź
3. KARDAS Rafał Andrzej, 33 lata, Łódź
4. TOMASIK Angelika Maria, 26 lat, Przedłęcze
5. WASIEWICZ Magdalena Ewa, 54 lata, Łódź
6. ZDULSKA Ewelina, 32 lata, Łaznowska Wola

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

1. CABAN Marcin Paweł, 30 lat, Łódź
2. STANGRECIAK Ryszard Józef, 63 lata, Łódź
3, PĘDZIWIATR Sylwia Magdalena, 44 lata, Bełchatów
4. STĘPIEŃ Przemysław, 41 lat, Nowa Wieś
5. NOWICKA Jolanta Maria, 58 lat, Piotrków Trybunalski
6. AUGUŚCIK Jagoda, 61 lat, Przedbórz
7. POCHOPIEŃ Weronika Małgorzata, 23 lata, Bełchatów
8. ŚLIWOWSKA Katarzyna Anna, 35 lat, Amelin

Lista nr 9 - KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. KURCZYNA Mateusz Adam, 27 lat, Piotrków Trybunalski
2. KASPRZYCA Dawid Paweł, 28 lat, Piotrków Trybunalski
3. SŁOWIŃSKA Weronika Agnieszka, 19 lat, Tuszyn
4. KLESKA Katarzyna Ewa, 31 lat, Piotrków Trybunalski
5. CERANKA Patryk Adrian, 18 lat, Piotrków Trybunalski
6. KURZELA Joanna Magdalena, 18 lat, Piotrków Trybunalski
7. GAWROŃSKI Michał Jan, 25 lat, Nowostawy Dolne
8. RADZISZEWSKI Igor Jan, 26 lat, Piotrków Trybunalski

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. ZIEMBA Zbigniew Jan, 42 lata, Wola Krzysztoporska
2. DRÓŻDŻ Beata Zofia, 45 lat, Piotrków Trybunalski
3. SZYMCZYK Krzysztof Feliks, 60 lat, Łódź
4. NIEDŹWIECKA Aneta Anna, 42 lata, Żytno
5. DERDA Sebastian, 35 lat, Wiśniowa Góra
6. ELMINOWSKA Aleksandra, 33 lata, Zdzieszulice Górne
7. ZYBERYNG Konrad Szymon, 24 lata, Radomsko
8. ROGUT Dariusz Mariusz, 46 lat, Zelów

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

1. MIKSA Arkadiusz Marek, 40 lat, Turobów
2. DANIELCZYK Mateusz, 24 lata, Bełchatów
3. WYSZKOWSKI Aleksy Maria, 62 lata, Wolbórz
4. MACIEJEWSKA Izabela Emilia, 34 lata, Klęk
5. KULHAWIK Marzena Monika, 40 lat, Mokra Prawa

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. URBANIAK Andrzej, 62 lat, Osjaków
2. DYLEWSKI Grzegorz, 53 LATA, Wolbórz
3. STEFANEK Bartłomiej Jan, 36 lat, Kamieńsk
4. KLIMCZAK Jan Andrzej, 51 lat, Biała
5. WIEDEŃSKA Honorata, 53 lata, Rudzisko
6. BOGUSŁAWSKA Małgorzata, 44 lata, Kaszewice
7. SIKORA Bożena, 61 lat, Srock

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

12.10.2018, 17:01

a ja mam pytanie jak nie zagłosuję na pana dyrektora Sokalskiego to czy będę mógł jeździć Impulsem2?

11.10.2018, 17:53

Ja głosuje na dyrektora Jacka Sokalskiego

11.10.2018, 16:53

...w programie „O co chodzi” o „Europie Jana Pawła II” prowadzonym przez Krzysztofa Kozłowskiego. (cytat z Gazety Trybunalskiej). To "prezydent" Kozłowski dostał już własny program w telewizji? Czy impreza w redakcji przeciągnęła się do rana?

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.