(© Archiwum NaszeMiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

126 rodziców przedszkolaków nie zobaczy swojego nazwiska na liście dzieci przyjętych do miejskich placówek.

Zakończył się już nabór, do jutra (15 maja) wszystkie przedszkola muszą wywiesić listy przyjętych maluchów. Najbardziej oblegane były przedszkola nr 19 przy ul. Belzackiej i 24 przy ul. Topolowej.

O miejsce w 13 samorządowych przedszkolach działających w Piotrkowie starało się prawie 2 tys. dzieci. Przyjętych zostało 1 808, o ponad 30 więcej niż rok temu.

- Ale to nie oznacza, że jest więcej miejsc - zaznacza Renata Ostrowska z referatu edukacji.

Jak tłumaczy, przedszkola przyjęły więcej trzylatków, bo w kilku placówkach połączono grupy pięcio- i sześciolatków, z których część dzieci od września odejdzie do szkoły.

Rodzice przedszkolaków już wiedzą, teraz na listę przyjętych dzieci czekają z niecierpliwością rodzice małych kandydatów do Miejskiego Żłobka Dziennego. Placówka może przyjąć ponad 40 dzieci, chętnych jest o ok. 20 więcej. Dzisiaj w żłobku zbiera się komisja rekrutacyjna. Lista przyjętych ma być 15 maja.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!