W sobotę wieczorem w Rynku Trybunalskim odbyła się XIV Listopadowa Interwencja Artystyczna. Organizatorami jazzowych wypominek zadusznych poświęconych pamięci Jarosława Śmietany byli ODA i klubokawiarnia Ormianin w Piotrkowie. Podczas "Wypominek Zadusznych"

W Rynku Trybunalskim zagrali m.in. Szymon Langier (gitara), Grzegorz Piasecki (kontrabas), Mariusz Owczarek (saksofon), Michał Makagon (piano), Wojtek Baranowski (wokal), Gabriel Michalski (perkusja), Tomek Toszek (harmonijka ustna), Paweł Małolepszy (gitara, wokal).

Gośćmi specjalnymi wieczoru byli Jacek "Bielas" Bieleński i Jurek Bożyk.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

szymon (gość)

Marne te zdjęcia , zupełnie nie oddające atmosfery koncertu. Tylko jacyś chłopcy z zapałkami na pierwszym planie. Ten fotograf widać nie za bardzo jest zainteresowany by przenieść na foto jakieś klimaty i ciekawe obserwacje tego co się wokół niego dzieje, a może nie potrafi?. Już to zauważyłem gdy robił zdjęcia na innych imprezach, jakby artyści i widownia nie istnieli, a przecież to oni są najważniejsi niż jacyś lokalni celebryci.

ciekawa (gość)

O, wow! A na zdjęciu nr 13/15 co i komu wypominał Pan Wiceprzewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Przewodniczący Zarządu Miejskiego i Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Piotrkowie Trybunalskim i kandydat Platformy Obywatelskiej w Piotrkowie Trybunalskim na stanowisko Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego?