Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby doszło dzisiaj wczesnym popołudniem na skrzyżowaniu Al. Kopernika i Al. 3 Maja.

Jak wstępnie ustalili piotrkowscy policjanci, 67-letni kierowca hondy jazz jadąc Al. 3 Maja w kierunku Pl. Kościuszki prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z fordem focusem jadącym Al. Kopernika, którym kierowała 30-letnia kobieta.

- Obydwoje kierowcy przewiezieni zostali do szpitala.Obrażenia i stan trzeźwości są w trakcie ustalania - mówi Ewa Drożdż z biura prasowego piotrkowskiej komendy policji.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maciek (gość) (piotr)

No widzisz opierałem się na mapie i tak wyszło (wklejałem wcześniej link :http://mapa.targeo.pl/Piotrkow%20Trybunalski,Pilsudskiego%20Jozefa%20marsz%20al )

Maciek (gość) (piotr)

Na tym skrzyżowaniu Piłsudskiego zamienia się (zmienia nazwę) w Kopernika. Tak na prawdę Focus dojechał tylko do środka skrzyżowania więc na Kopernika (chyba) jeszcze nie wjechał.
Wiem bo też byłem i zabrałem focusa

czytelnik (gość) (piotr)

Jak to gdzie?
1. Skrzyżowanie Al. Piłsudskiego - Al. Armii Krajowej - Al. Sikorskiego.
2. Skrzyżowanie Al. Piłsudskiego - Sienkiewicza - Al. Kopernika.

Maciek (gość) (piotr)

On jechał 3-go Maja od ronda a focus jechał nie Kopernika tylko Piłsudskiego w kierunku ronda sulejowskiego. Dostał w lewe drzwi i stanął tak jak stanął. Forda obróciło o 270st.

czytelnik (gość)

"Do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby doszło dzisiaj wczesnym popołudniem na skrzyżowaniu Al. Kopernika i Al. 3 Maja.

Jak wstępnie ustalili piotrkowscy policjanci, 67-letni kierowca hondy jazz jadąc Al. 3 Maja w kierunku Pl. Kościuszki"

To jest al. 3 Maja (aleja), a nie Al. (aleje). Poza tym w powyższym zdaniu brakuje przecinka.
Wyraz plac w nazwie pisze się małą literą - skrót "pl."
Wstyd, żeby dziennikarz nie znał podstawowych zasad pisowni, wielki wstyd!

piotr (gość)

aha ,jeszcze jedno mnie ciekawi ,skoro ta pani jechała Kopernika od strony Sulejowskiej , ten gościu od strony Alej ,to dlaczego miał zniszczony samochód od strony kierowcy a nie od strony pasażera?on prawdopodobnie jechał od słowackiego w stronę Alej nie patrząc jakie światło pali się w danej chwili..Albo jest daltonistą.

piotr (gość)

nie prawdopodobnie,ale na pewno 67 letni kierowca wjechał na czerwonym świetle.ale mnie jedno dziwi jak on mógł jechać z Alej w kierunku Placu Kościuszki ,skoro jego samochód ,zaraz po wypadku i stojący na Kopernika był przodem skierowany w stronę której jedzie się na ul.Sulejowską.