Znamy Sportowca, Trenera i Drużynę Roku powiatu piotrkowskiego! Plebiscyt Dziennika Łódzkiego rozstrzygnięty!

kw
Znamy Sportowca, Trenera i Drużynę Roku powiatu piotrkowskiego!
SPORTOWIEC ROKU: Natalia Aleksandrowicz z Piotrkowa
Znamy Sportowca, Trenera i Drużynę Roku powiatu piotrkowskiego! SPORTOWIEC ROKU: Natalia Aleksandrowicz z Piotrkowa mat. Estile Team Piotrków
Zakończyło się głosowanie w plebiscycie na Sportowca, Trenera i Drużynę Roku 2017 powiatu piotrkowskiego - wygrali: uczestniczka maratonów MTB, pasjonatka jazdy na rowerze górskim Natalia Aleksandrowicz, instruktor Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Rafał Michalak i Piotrkowskie Stowarzyszenie Triathlonowe „Tri Aktywny Piotrków”.

Walka, jak na sportowców przystało, trwała do ostatniej chwili przed metą, czyli zakończeniem głosowania. To nastąpiło 26 stycznia o godz. 22.

W kategorii Sportowiec Roku 2017 powiatu piotrkowskiego wygrała Natalia Aleksandrowicz, która - jako zawodnik Estile Racing Team - startuje w górskich maratonach rowerowych. Mimo zaciętej momentami rywalizacji, nie oddała prowadzenia uczestnikowi runmageddonów - drugie miejsce zajął Jakub Kazuła, a trzecie zawodniczka zespołu Tri Aktywny Piotrków, uczestniczka maratonów i walcząca o Koronę Maratonów Polskich - Katarzyna Cander.

CHCE ZDOBYĆ KORONĘ MARATONÓW POLSKICH - KATARZYNA CANDER

OTO PEŁNE WYNIKI PLEBISCYTU SPORTOWIEC< TRENER I DRUŻYNA ROKU

JAKUB KAZUŁA: JESTEM WOJOWNIKIEM

W kategorii Trener Roku wygrał Rafał Michalak, który od wielu lat w Piotrkowie prowadzi szkołę karate tradycyjnego. Drugie miejsce zajął Oskar Kulik, trener następców Ronaldo z UKS Concordia 1909 w Piotrkowie, a trzecie - Dariusz Szulc z Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi.

GRATULACJE DLA KARATEKÓW
CONCORDIA: UCZĄ I BAWIĄ

MŁODZI MISTRZOWIE

W kategorii Drużyna Roku zdobywcy dwóch pierwszych miejsc, jak na biegaczy przystało, dosłownie deptali sobie po piętach. Wygrali triathloniści, czyli zawodnicy (i przyjaciele) Piotrkowskiego Stowarzyszenia Triathlonowego „Tri Aktywny Piotrków”. Drudzy na mecie plebiscytu znaleźli się zawodnicy drużyny Fudu&Co. Sport Team, klubu biegaczy górskich z Piotrkowa. Trzecie miejsce zajęli piłkarze, czyli UKS Concordia 1909 Piotrków.

KACPER KRZYSZTOFIK: IRONMAN Z PIOTRKOWA