Od wtorku (23 kwietnia) Piotrków Trybunalski jest dostępny w Google Street View, co oznacza, że każdy może wybrać się na wirtualny spacer po mieście.

W ubiegłym roku na przełomie sierpnia i września specjalne auto firmy Google wyposażone w kamery rejestrowało panoramiczne widoki z poziomu ulicy.

Rozpocznij wirtualny spacer po Piotrkowie


Dzięki temu każdy z nas poruszając się strzałkami na klawiaturze oraz myszką będzie mógł zobaczyć wybrane części miasta z bliska, rozglądać się dookoła przesuwając kursor do przodu lub do tyłu, przybliżać i oddalać konkretne miejsca.
Zobacz również

Gościnna, Gorzkowice, Rozprza, Wilkoszewice też na Google Street View


Komentarze (17)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkanka (gość)

heheh wybrane czesci miasta czyli tak naprawde nicjak na miasto zajmujące ważne miejsce w histori kraju to bardzo mało

Kasia z USA (gość)

Przyjemnie ogladac " deptak " Slowackiego gdzie chodzilo sie z kolezankami w latach 60-siatych , Teraz wyglad ulic jest bardzo ladny nie ma porownania z tym jak wygladal " deptak " ponad czterdziesci lat temu , Dziek za te zdjecja , wracaja szkolne wspomnienia .

jestem EPI i dobrze mi z tym (gość)

wrzuciłem sobie te mapy... i od razu na ul. Słowackiego widzę 2 auta stojące w zakazanych miejscach, trochę dalej nastepny. W sumie to jednak szkoda, że rejestracje sa zamazane, bo ci kierowcy (zapewne EP) niczego się nie nauczą.
A i te cuda... raz na przystanku na POW stoi MZK a raz biały bus. Ciekawe kiedy to robili. Wyświetla się godzina 12.50, ale ciekawe którego dnia.

Fan google (gość)

W Niemczech ludzie zbuntowali się przeciw polityce google i wywalczyli to że mogą ,,zasłonić'' swoje domy. Jest to jedyny kraj w którym niektóre domy są ,,wymazane'' z Google Street View. Nie piszą o tym na http://www.piotrkow24.pl/ ale możecie sprawdzić sami! Swoją drogą taki zamazany dom budzi większe zaciekawienie, bo jakby był ,,normalny'' to nikt by tego nie zauważył.

Johnatan Lincoln (gość)

Wiecie co, to jest chore! Widać, jak zaczyna się kontrolowanie człowieka! Pokazywać prywatne domy? Mieć wzgląd na podwórko? Ludzie, niedługo nas "zaczipują" i też się będziemy z tego cieszyć jak stado oznakowanych cieląt? Coraz większa kontrola nad nami, i coraz mniej prywatności! Cieszę się, że nie opalałam się toples na podwórku, bo teraz oglądało by mnie miliony ludzi! Może od razu dajmy założyć nam całodobowy monitoring, żeby inni mogli nas podglądać. To tak, jakbym przeszła się obok czyjegoś domu, cyknęła fotkę (bawiących sie dzieci, lub kogokolwiek) i umieściła w internecie. Cieszylibyscie się z tego? Chore!

Kasia (gość)

Aby uzyskac taki widok ulicy objęty usługą google jak mają na http://www.piotrkow24.pl trzeba przeciągnąć ludzika z lewego górnego rogu na mapę. Te niebieskie kreski oznaczają ulice które są dostępne. Wygląda to tak jak na piotrkow24.pl

Kasia (dd)

Można przejść bezpośrednio z artykułu klikając Rozpocznij wirtualny spacer po Piotrkowie lub wpisać adres http://maps.google.pl/ i tam wybrać Piotrków Trybunalski oraz interesującą nas ulicę.