Kadeci Skry zagrają w finale

(d)
Siatkarska drużyna kadetów bełchatowskiej Skry wystąpi w finale mistrzostw Polski. Podczas turnieju półfinałowego, który rozegrano w Bełchatowie, Skra przegrała z GTPS Gorzów 1:3, lecz pokonała Serbinów Biała Podlaska ...

Siatkarska drużyna kadetów bełchatowskiej Skry wystąpi w finale mistrzostw Polski. Podczas turnieju półfinałowego, który rozegrano w Bełchatowie, Skra przegrała z GTPS Gorzów 1:3, lecz pokonała Serbinów Biała Podlaska 3:1 i Juranda Malbork 3:1.

Do finału awansowała Skra i GTPS. Nie jest jeszcze znany termin ani miejsce rozegrania decydującej batalii o medale mistrzostw Polski. Wiadomo jedynie, że Skra spotka się w jednej grupie z MOS Wola Warszawa, Delic-Pol Norwid Częstochowa oraz Chemikiem Bydgoszcz.

Nie udało się awansować zawodniczkom UKS SMS Łódź. Były one gospodyniami turnieju. Pokonały BKS Bielsko-Biała 3:1, lecz przegrały z MOS Wola Warszawa 2:3 i Energą Gedanią Gdańsk 1:3 Awansowały gdańszczanki i MOS Wola.

Siatkarki Jedynki Aleksandrów mają szansę awansu do II ligi. Zespół trenera Zbigniewa Pilarskiego rywalizował będzie w barażach z Warmiss Volley Olsztyn. Pierwszy mecz 22 kwietnia w Olsztynie, a rewanż 25 w Aleksandrowie (godz. 18). Do II ligi awansuje zwycięzca dwumeczu.