Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJarosław Kowalewski

Piotrków Trybunalski

Konflikt między HDK a PCK w Piotrkowie

2013-02-24 16:21:22

Zarzuca się że Pan Robert Szulc przejął klub od PCK i działa na jego niekorzyść.Na niekorzyść klubu a szczególnie krwiodawców to działał i dział obecny prezes PCK w osobie pana Bogdana Bujaka.
Pan Szulc nie przejął klubu bo klub nie jest i nigdy nie był jego własnością.Pan Szulc w porozumieniu z członkami klubu postanowił odłączyć się od PCK i to była bardzo mądra decyzja.

Uchwała nr.54/2010 Zarządu Głównego PCK z dnia 03.08.2010r.
Mając na uwadze;
-wysoką rangę wyróżnienia jakim jest „Kryształowe Serce” przyznawane od 1983 roku w Ruchu Honorowego Krwiodawstwa PCK
-brak środków finansowych w budżecie ZG PCK na pokrywanie rosnących kosztów w/w wyróżnienia
-konieczność zachowania ciągłości nadawania wyróżnienia ZG PCK działając na podstawie 42 ust.3 pkt 13 Statusu PCK
1) Wprowadza od stycznia 2011 roku odpłatność za wyróżnienie „Kryształowe Serce” w wysokości 250 zł za sztukę
2) Ustala że rozpatrzone i przyznane zgodnie z regulaminem „Kryształowe Serce” będzie wydawane przez biuro ZG PCK po dostarczeniu dokumentu potwierdzającego wpłatę na konto ZG PCK
3) ZABRANIA SIĘ OBCIĄŻANIA kosztami „Kryształowego Serca” OSOBY WYRÓŻNIONEJ-nie dotyczy kosztów ponownego wydania „Kryształowego Serca” na wniosek wyróżnionego
To jakim prawem zarząd PCK w Piotrkowie Tryb.żąda od osoby wyróżnionej pokrycia kosztów wyróżnienia jakim jest „Kryształowe Serce” ???
Czyli Pan prezes PCK działa nie zgodnie uchwałą ZG PCK czyli łamie prawo.

Tą sprawą warto by zainteresować głównego przełożonego pana Bogdana Bujaka czyli pana prezesa ZG PCK dr.Andrzeja Podsiadłę.
Za takie działanie pana Bogdana Bujaka niezgodne z uchwałą podjętą przez ZG PCK pan prezes ZG PCK dr.Andrzej Podsiadło powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski i podąć odpowiednie kroki aby zapobiec takiemu samowolnemu działaniu pana Bogdana Bujaka.
Niech pan Bujak przypomni sobie Strategie Polskiego Czerwonego Krzyża na lata 2012-2016.
Samowolka pana Prezesa PCK w Piotrkowie Trybunalskim aż razi w oczy i czy nadal będziemy uważać że Polska to Państwo Prawa??? Chyba NIE i jeszcze długo długo NIE.

Jesteś na profilu Jarosław Kowalewski - stronie mieszkańca miasta Piotrków Trybunalski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.