Dwa tytuły mistrza i jeden wicemistrza Polski dla OKSS 10-ka z Radomska. ZDJĘCIA

Małgorzata Kulka
Strzelcy z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego 10-ka w Radomsku wzięli udział w Mistrzostwach Polski.

Strzelcy z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego 10-ka w Radomsku wzięli udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Młodzików na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław. Po dwóch dniach strzelań jest rewelacyjnie! OKSS 10-ka wywalczył dwa tytuły mistrzów Polski oraz jeden tytuł wicemistrza Polski.

W Mistrzostwach Polski Młodzików Zofia Wilczek wystrzelała złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w konkurencji pistolet sportowy młodziczek, natomiast Joanna Tutaj zdobyła srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski w konkurencji pistolet pneumatyczny młodziczek.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski po ciężkim pojedynku finałowym Wiktor Blada zdobył złoty medal i kolejny tytuł mistrza Polski w konkurencji pistolet pneumatyczny (w lipcu na Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn również wystrzelał tytuł mistrzowski w tej konkurencji).

Dobrą lokatę uzyskała Joanna Tutaj - to 5. miejsce w pistolecie sportowym, a Krzysztof Skowronek zajął 8. miejsce w pistolecie szybkostrzelnym oraz 9. miejsce w pistolecie pneumatycznym. Zawodnicy 10-ki Sulmierzyce wnieśli duży wkład w rekordowy tegoroczny dorobek punktowy Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego.