Mecz PKS Polonia Piotrków kontra ŁKS II Łódź. Kibice odpalili race i świece dymne [ZDJĘCIA]

oby
Mecz PKS Polonia Piotrków kontra ŁKS II Łódź. Kibice odpalili race i świece dymne Dariusz Śmigielski
Gramy dla Weroniki - pod takim hasłem rozgrywano w Piotrkowie mecz 12. kolejki czwartej ligi łódzkiej pomiędzy PKS Polonia Piotrków a ŁKS II Łódź. Charytatywny cel przyćmiło jednak nieco zachowanie kibiców obu klubów, którzy odpalili - niedozwolone na stadionie - race oraz kolorowe świece dymne. Generalnie jednak był to "mecz przyjaźni", bo poloniści trzymają sztamę z ełkaesiakami. Polonia wygrała 5:1 (2:1).

Mecz PKS Polonia Piotrków kontra ŁKS II Łódź [ZDJĘCIA]

PKS Polonia Piotrków podejmowała na własnym stadionie rezerwy ŁKS Łódź - Łódzki Klub Sportowy. Podczas tego spotkania zbierano pieniądze na pomocy dla Weroniki, dziewczynki, która urodziła się półtora miesiąca po tragicznej śmierci swojego taty. Ma wrodzoną rozwojową wadę lewej rączki, niedorozwój kości śródręcza (są one mniejsze od kości zdrowej rączki), a poza szczątkowym kciukiem nie ma paluszków. Lekarze zalecają przeszczep, który wiąże się z kosztowną rehabilitacją.

Charytatywny cel przyćmiło jednak nieco zachowanie kibiców obu klubów, którzy odpalili - niedozwolone na stadionie - race oraz świece dymne. Generalnie jednak był to "mecz przyjaźni", bo poloniści trzymają sztamę z ełkaesiakami.

PKS Polonia Piotrków pokonała ŁKS II Łódź 5:1 (2:1). Bramki strzelili: Krystian Wojtczak - dwie (w 12. i 89. minucie), Tomasz Bąkowicz (w 23. minucie), Patryk Olszewski (w 66. minucie) i Arkadiusz Porochnicki (w 79. minucie).

ZOBACZ ZDJĘCIA:Galeria zdjęć z meczu Polonii z ŁKS II

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani