Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick w Piotrkowie 2022 - ZDJĘCIA, WYNIKI

oby
Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick w Piotrkowie 2022. Sprawdźcie wyniki
Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick w Piotrkowie 2022. Sprawdźcie wyniki Dariusz Śmigielski
Udostępnij:
Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick 2022 Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych oraz Seniorów w formule low-kick odbywały się w Piotrkowie Trybunalskim. Od piątku do niedzieli (1 - 3 kwietnia) w hali „Relax” rękawice skrzyżowało łącznie 362 zawodników i zawodniczek reprezentujących 92 kluby z całej Polski. W niedzielę odbyły się walki finałowe. Sprawdźcie WYNIKI i zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Low Kick w Piotrkowie 2022 - ZDJĘCIA

W turnieju wzięło udział także 15 zawodników z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM CENTER. Niektórzy z nich wywalczyli medale, w tym złote! (pełne wyniki publikujemy poniżej) Zawody rozpoczęły się w piątek (1.04) od rejestracji i ważenia zawodników, odprawy sędziów, trenerów, kierowników ekip oraz pierwszych walk eliminacyjnych.

W sobotę odbyło się uroczyste rozpoczęcie Mistrzostw Polski Kickboxingu przez prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka i prezesa Polskiego Związki Kickboxingu, wielokrotnego mistrza świata Piotra Siegoczyńskiego. Gala finałowa oraz wręczenie pucharów odbyło się w niedzielę (3.04).

WYNIKI Mistrzostw Polski Kickboxingu w Piotrkowie Trybunalskim 2022

low-kick / Senior [m] / +91kg

  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Patryk Rosiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
  4. Kamil Osiewacz (Paco Team Mysłowice)
  5. Marek Kamiński (KT Legia Warszawa)
  6. Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  7. Mateusz Jaszczółd (Wataha Pruszcz Gdański)
  8. Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)

low-kick / Senior [m] / -91kg

  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  3. Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club Warszawa)
  5. Tymoteusz Lewandowski (KS Gym Fight Wrocław)
  6. Damian Czajkowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  7. Emilian Antecki (KS Gym Fight Wrocław)

low-kick / Senior [m] / -86kg

  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  3. Adam Piestrzyński (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Dawid Uzarczyk (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  5. Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Krystian Katra (Fight-Hobby Legnica)
  7. Wojciech Zimoląg (SMOK Toruń)
  8. Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)

low-kick / Senior [m] / -81kg

  1. Marcin Kujawa (UKS High Kick Gym Szczecin)
  2. Rafał Sztark (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
  3. Arkadiusz Dyba (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Artur Rawski (SMOK Toruń)
  5. Gracjan Bielecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
  6. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Szymon Radziszewski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  8. Miłosz Cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)

low-kick / Senior [m] / -75kg

  1. Damian Pająk (Paco Team Mysłowice)
  2. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Damian Zarazik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  5. Piotr Radomski (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Patryk Frątczak (Iron Gym Wrocław)
  7. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  8. Dawid Rożak (FIGHTER Nowa Sól)

low-kick / Senior [m] / -71kg

  1. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  2. Wojciech Konopiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  4. Adrian Paszkiewicz (Legia Fight Club Warszawa)
  5. Jakub Stokłosa (Iron Gym Wrocław)
  6. Kamil Bogusz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  7. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  8. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)

low-kick / Senior [m] / -67kg

  1. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Eliasz Jankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Paweł Józefowicz (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Mateusz Siudak (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
  6. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  7. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
  8. Sylwester Piętakiewicz (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)

low-kick / Senior [m] / -63.5kg

  1. Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Adrian Maliński (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  3. Kamil urbaniak (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Dawid Michalski (Center Team Odolanów)
  5. Daniel Markiewicz (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  6. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)

low-kick / Senior [m] / -60kg

  1. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Miłosz Styk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Adrian Fryska (KS Czerwony SMOK Poznań)
  6. Oskar Cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki)

low-kick / Senior [m] / -57kg

  1. Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)

low-kick / Senior [m] / -54kg

  1. Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  2. Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)

low-kick / Senior [k] / +70kg

  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Natalia Panas (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  3. Maja Januszewska (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Weronika Jastrzębska (Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor)
  5. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)

low-kick / Senior [k] / -70kg

  1. Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Mariola Misiąg (KSW Sokół Jarosław)

low-kick / Senior [k] / -65kg

  1. Patrycja Borys (Ragnarok Białystok)
  2. Patrycja Płonka (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  3. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
  4. Natalia Adamkiewicz (Champion Gdańsk)
  5. Daria Woźniak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  6. Karolina Szpakowska (KSW Alien Łódź)

low-kick / Senior [k] / -60kg

  1. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  4. Roksana Sobczyk (KSW Alien Łódź)
  5. Katarzyna Muszyńska (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  6. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  8. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)

low-kick / Senior [k] / -56kg

  1. Paulina Saczuk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Sandra Leszczyńska (UKS High Kick Gym Szczecin)
  3. Weronika Przytuła (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)

low-kick / Senior [k] / -52kg

  1. Iwona Nieroda-Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  3. Michalina Krakowiak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Patrycja Chmiel (Fight-Hobby Legnica)
  6. Ewelina Peczyńska (Ragnarok Białystok)
  7. Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)

low-kick / Senior [k] / -48kg

  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  3. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)

low-kick / Junior starszy [m] / +91kg

  1. Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Wiktor Szeluga (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Jakub Walkiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

low-kick / Junior starszy [m] / -91kg

  1. Daniel Jurzyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Kacper Zając (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Bartek Filipiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Filip Pokorski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  5. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)

low-kick / Junior starszy [m] / -86kg

  1. Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Piotr Janicki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Kamil Kwaśniewski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

low-kick / Junior starszy [m] / -81kg

  1. Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
  2. Damian Zyber (Fighter Wrocław)
  3. Kuba Mucha (UKS High Kick Gym Szczecin)
  4. Konrad Lipiński (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  5. Sebastian Westphal (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Piotr Sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
  7. Franciszek Mazurkiewicz (KT Legia Warszawa)
  8. Gracjan Harhala (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice)

low-kick / Junior starszy [m] / -75kg

  1. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  2. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  3. Kacper Rózga (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Emil Operchał (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  6. Marcin SROMEK (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  7. Wojciech Korus (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  8. Rafał Kyc (Scorpion Krępice)

low-kick / Junior starszy [m] / -71kg

  1. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  2. Mikołaj Kosakiewicz (UKS High Kick Gym Szczecin)
  3. Kacper Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka)
  5. Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  7. Cezary Markowicz (SMOK Toruń)
  8. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)

low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg

  1. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  4. Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Kacper Stelmasiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  7. Adam Korczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  8. Kacper Andrzejewski (Center Team Odolanów)

low-kick / Junior starszy [m] / -60kg

  1. Sebastian Kowal (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  3. Daniel Szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  4. Michał Kucharek (SMOK Toruń)
  5. Wojtek Jędrzejczyk (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Wojciech Malec (KT Legia Warszawa)

low-kick / Junior starszy [m] / -57kg

  1. Dawid Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  2. Mateusz Lesiński (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  3. Adrian Lewandowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Julian Dudkowiak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Michał Dąbrowski (Legia Fight Club Warszawa)
  7. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  8. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)

low-kick / Junior starszy [m] / -54kg

  1. Erwin Szczerbowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Mateusz Solecki (SMOK Toruń)

low-kick / Junior starszy [m] / -51kg

  1. Olaf Wiliński (Klub Sportów Walki Włocławek)

low-kick / Junior starszy [k] / +70kg

  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  3. Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
  4. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  5. Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)

low-kick / Junior starszy [k] / -70kg

  1. Julia Borowska (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Kornelia Klimko (UKS High Kick Gym Szczecin)

low-kick / Junior starszy [k] / -65kg

  1. Julia Pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Gabriela Sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
  5. Natalia Kubiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)

low-kick / Junior starszy [k] / -60kg

  1. Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  4. Oliwia Głodek (MAX BOXING KLUB)
  5. Natalia Wielgórska (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  6. Margareta Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  7. Wiktoria Śniegowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  8. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)

low-kick / Junior starszy [k] / -56kg

  1. Natalia Bień (Paco Team Mysłowice)
  2. Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica)
  3. Iga Figarska (KT Legia Warszawa)
  4. Martyna Kozaczyńska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Selma Moustaid (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Teresa Krzywańska (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Oliwia Kramarz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)

low-kick / Junior starszy [k] / -52kg

  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Martyna Czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  4. Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)
  5. Wiktoria Gościak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Milena Kobiec (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)

low-kick / Junior starszy [k] / -48kg

  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg

  1. Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
  2. Jakub Giedzicz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Kacper Cybula (Rebelia Kartuzy)
  4. Karol Rutkowski (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg

  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Mateusz Napiórkowski (Ragnarok Białystok)
  3. Kuba Wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Igor Hachuła (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg

  1. Kacper Jarocki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Adrian Gołosz (Viktoria Szydłowiec)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg

  1. Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  2. Bartosz Stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Mateusz Przybył (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Kamil Andruszkiewicz (Legia Fight Club Warszawa)
  5. Aleksander Szczepanik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Sebastian Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  7. Aleksander Paszewski (KSW Szczecinek)
  8. Paweł Oleksy (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg

  1. Igor Greczel (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
  2. Jakub Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
  4. Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Mateusz Pawłowski (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  6. Maksymilian Kędzia (KSW Alien Łódź)
  7. Kamil Mądry (Scorpion Krępice)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg

  1. Paweł Śmierciak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Alan Nowak (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Szymon Biniek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Nikodem Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  6. Dawid Tucholski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  7. Mikołaj Brodziński (Hunter Gym Bydgoszcz)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg

  1. Maciej Konarzewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Dawid Ciszka (MAX BOXING KLUB)
  4. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Wiktor Bałecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  7. Aleksander Światłowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  8. Jakub Wolitek (Champion Gdańsk)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg

  1. Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Kamil Śliwa (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  4. Marek Helak (X Fight Piaseczno)
  5. Maksym Raczyński (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Szymon Szyca (Rebelia Kartuzy)
  7. Aleksy Mróz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  8. Julian Biernat (SKF Boksing Zielona Góra)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg

  1. Piotr PLEZIA (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Oliwer Jędryczko (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg

  1. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Aleks Lewandowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Seweryn Kowalewski (Striker Turek)
  4. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)

low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg

  1. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Maja Mołodecka (Legion Głogów)
  3. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Vanessa Świątkowska (Fighter Wrocław)
  5. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg

  1. Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Oliwia Wierciszewska (Ragnarok Białystok)
  3. Oliwia Bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg

  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB)
  2. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Marika Niedziółka (KSW Szczecinek)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg

  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Jagoda Stachaczek (Legion Głogów)
  3. Weronika PODRES (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  4. Nikola Piekarska (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Amanda Wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
  8. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg

  1. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Milena Manelska (SMOK Toruń)
  5. Natella Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg

  1. Nadia Henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick w Piotrkowie 2022. Sprawdźcie wyniki

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick w Piotrk...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polska zorganizuje mistrzostwa na najwyższym poziomie

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie