Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

„Mistrzowie urody” są wybierani także w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Kto zwycięży?

oby, red.
Barbara Żółtak, Gold Barbara, Rycerska 8,Piotrków Trybunalski
Barbara Żółtak, Gold Barbara, Rycerska 8,Piotrków Trybunalski Gold Barbara/Facebook
Od dwóch tygodni trwa głosowanie w plebiscycie „Mistrzowie Urody”, który towarzyszy największym w Polsce targom w branży urodowej - Look & beautyVision.

„Mistrzowie urody” są wybierani także w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Kto zwycięży?

Fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci, masażyści, instruktorzy fitness, dietetycy oraz salony fryzjerskie, studia urody, studia fitness, stomatologia kosmetyczna, a także SPA - przedstawiciele tych kategorii walczą od piątku o prestiżowy tytuł Mistrzów Urody 2018 oraz wyjątkowe nagrody. Tegorocznych laureatów wybiorą ci, którzy najlepiej potrafią ocenić ich umiejętności czyli klienci. Konkurencja jest jednak bardzo duża. W akcji bierze udział ponad 1,5 tysiące osób i firm z branży urodowej. Kto zwycięży, zależy od głosujących.

Kandydaci walczą o zwycięstwo w akcji od tygodnia. Walka o zwycięstwo i tytuły potrwa do wtorku, 20 marca. Wówczas poznamy laureatów.

Targi Look & beautyVision

Wielka akcja „Mistrzowie Urody” wyłoni osoby i firmy, które są najlepsze w branży oraz cieszą się szacunkiem i uznaniem klientów. Prowadzą ją z nami organizatorzy prestiżowych Targów Look & Beauty-Vision - Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi Look & beautyVision to największe w Polsce targi kosmetyczno-fryzjerskie. Każda edycja wydarzenia to tysiące nowości, trendy, szkolenia i pokazy gwiazd! Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością - odwiedza ją około 17 tysięcy osób. Tegoroczna edycja zorganizowana będzie 24 i 25 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie m. in. 16. edycja Kreatora - jednego z najważniejszych konkursów dla kreatywnych fryzjerów.

Podczas targów odbędzie się także ceremonia wręczenia nagród. Zwycięzcy w każdej kategorii odbiorą dyplomy i nagrody.

Głosowanie

We wszystkich powiatach, w tym również w powiecie piotrkowskim, zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody oraz Stylistka Paznokci Roku. Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w innych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Nasi Czytelnicy w głosowaniu przyznają tytuły Masażysta Roku, Dietetyk Roku, Instruktor Fitness Roku oraz Studio Fitness Roku i SPA roku. Docenimy także coraz popularniejsze Gabinety Stomatologii Kosmetycznej .

Głosowanie odbywa się za pomocą SMS-ów. We wszystkich kategoriach rozpoczęło się w piątek, 23 lutego i potrwa do 20 marca. Listę wszystkich nominowanych znajdziecie na naszej stronie www.dzienniklodzkipl/plebiscyt/mistrzowie-urody. Tam też na bieżąco można śledzić na głosowanie.
ZOBACZ KONIECZNIE:MISTRZOWIE URODY PIOTRKÓW I POWIAT PIOTRKOWSKI - WYNIKI

Kto prowadzi?

W Piotrkowie i powiecie w kategorii Fryzjer prowadzi Barbara Żółtak, w kategorii Kosmetyczka - Jolanta Adamus-Tworkowska, w kategorii Stylistka paznokci - Sandra Balasińska, w kategorii Salon fryzjerski - salon Awangarda, zaś w kategorii Studio urody - Paula z Czarnocina.

Czekają cenne nagrody!

Zwycięzcy w każdej z kategorii, w każdym z powiatów otrzymają tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie, zaproszenie na targi Look & BeautyVision oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody i dyplom uznania wręczany podczas gali.

Fryzjerzy dodatkowo otrzymają zaproszenia na szkolenia Akademii Maniewski, które odbędą się podczas Targów Look & Beauty Vision.

Kosmetyczki i Stylistki Paznokci dostaną natomiast zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny - Salon Kosmetyczny XXI Wieku, który odbywać się będzie podczas targów LOOK & Beauty VISION.

Laureaci wojewódzcy, czyli fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy zwyciężą w finale wojewódzkim otrzymają: zaproszenie dla dwóch osób do Term Uniejów na 3-dniowy pobyty składający się z dwóch noclegów, wyżywienia (dwie kolacje, dwa obiady i dwa śniadania), dwóch całodziennych pobytów w strefie basenów i saun oraz możliwości korzystania z kręgielni, dwuosobowe zaproszenie na koncert muzyczny w Łodzi, zaproszenie dla dwóch osób na kolację do restauracji w Łodzi, statuetki wręczane podczas uroczystej gali , prezentację w dodatku specjalnym do „Dziennika Łódzkiego”.

Salony fryzjerskie i studia urody, które w Łodzi lub powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają voucher na reklamę w „Dzienniku Łódzkim“, „Expressie Ilustrowanym” lub serwisach internetowych www.dzienniklodzki.pl, www.expressilustrowany.pl, i serwisach www.naszemiasto.pl z woj. łódzkiego o wartości 3 tys. zł. Laureaci w kategorii Instruktor Fitness, Dietetyk oraz Masażysta, którzy zdobędą najwięcej głosów otrzymają tytuł, zaproszenie na targi, dyplom uznania, voucher na reklamę w „Dzienniku Łódzkim“, „Expressie Ilustrowanym” lub naszych serwisach internetowych o wartości 3 tys. zł.

Laureaci w kat. Instruktor Fitness, Dietetyk oraz Masażysta otrzymają: tytuł, zaproszenie na targi oraz na galę, statuetkę oraz dyplom uznania, a także zaproszenie dla dwóch osób do Term Uniejów na 3-dniowy pobyty, dwuosobowe zaproszenie na atrakcyjny koncert muzyczny, który odbędzie się w 2018 roku w Łodzi, prezentację w dodatku specjalnym, zaproszenie dla dwóch osób na kolację do restauracji w Łodzi.

Z kolei na Studio Fitness Roku, SPA Roku oraz Gabinet Stomatologii Kosmetycznej Roku, które zajmą I miejsca w rankingu wojewódzkim, a także Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku, które zajmą I miejsca w województwie biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno w Łodzi i we wszystkich powiatach czekają: tytuły, zaproszenia na targi, statuetki i dyplomu uznania, a także voucher na reklamę o wartości 5 tys. zł i prezentacja w dodatku specjalnym.

Dodatkowo Studio Fitness Roku otrzyma - zaproszenie na majowe targi Fit Expo oraz na Kongres Fit Expo - Trendy i Innowacje.

Więcej informacji o nagrodach i akcji Mistrzowie Urody 2018 udziela Małgorzata Mrozowska, tel. 42 665-94-05, e-mail: [email protected].

SPRAWDŹ WYNIKI:

MISTRZOWIE URODY - PIOTRKÓW I POWIAT PIOTRKOWSKI

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto