Prasówka z całego tygodnia 12.03.2023 w Piotrkowie Trybunalskim. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Piotrkowa Trybunalskiego nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Piotrkowa Trybunalskiego nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Piotrkowa Trybunalskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.03 a 11.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Gala Kobiet Wyjątkowych Ziemi Piotrkowskiej i Powiatowy Dzień Sołtysa w Moszczenicy. Kogo wyróżniono? ZDJĘCIA”?

Przegląd tygodnia: Piotrków Trybunalski, 12.03.2023. 5.03 - 11.03.2023: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Gala Kobiet Wyjątkowych Ziemi Piotrkowskiej i Powiatowy Dzień Sołtysa w Moszczenicy. Kogo wyróżniono? ZDJĘCIA

Gala Kobiet Wyjątkowych Ziemi Piotrkowskiej i Powiatowy Dzień Sołtysa w Moszczenicy. Ponad 70 pań znalazło się wśród kobiet wyjątkowych, odznaczono także 17 zasłużonych sołtysów. Uroczystość odbyła się w sobotę 11.03.2023 w hali sportowej w Moszczenicy zorganizowało ją piotrkowskie starostwo. .

📢 Alimenciarze poszukiwani przez policję w Łódzkiem. Oni nie płacą alimentów na dzieci. Uwaga! Listy gończe! 11.03.2023

Te osoby są poszukiwane przez łódzką policję za uchylanie się od płacenia alimentów na swoich bliskich. Jeśli kogoś rozpoznajesz, skontaktuj się z policją. Funkcjonariusze szukają ponad stu osób! To głównie mężczyźni, ale w zestawieniu znajdują się również kobiety! Kojarzysz te twarze?

📢 Regionalny Dzień Sołtysa w Kraśnicy (gm. Opoczno). Kilkuset sołtysów, marszałek Schreiber, Antoni Macierewicz i poseł Telus - ZDJĘCIA

Regionalny Dzień Sołtysa odbył się w sobotę (11.03.2023) w Kraśnicy w gminie Opoczno. Organizatorami byli poseł Robert Telus wspólnie z marszałkiem województwa łódzkiego Grzegorzem Schreiberem. Wśród licznych gości zjawił się marszałek senior Antoni Macierewicz. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 12.03.2023: 5.03-11.03.2023 Piotrków Trybunalski: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Piotrkowie Trybunalskim. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wojewódzkie Dni Sołtysa wystartowały w Sieradzu z przytupem! ZDJĘCIA

W sieradzkim Teatrze Miejskim uroczyście zainaugurowano w sobotnie popołudnie Wojewódzki Dzień Sołtysa 2023. Gospodarzem spotkania był marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber. Widownia wypełniona była natomiast po brzegi, a zasiedli na niej sołtysi z naszego regionu.

📢 Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 8 w Piotrkowie, uczniowie i nauczyciele przybliżyli placówkę przyszłym uczniom i ich rodzicom ZDJĘCIA

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 8 w Piotrkowie, uczniowie i nauczyciele przybliżyli placówkę przyszłym uczniom i ich rodzicom. Podczas dnia otwartego obecni byli obecni uczniowie, kadra nauczycielska oraz absolwenci SP 8, którzy uczą się w szkołach ponadpodstawowych.

📢 Dzień Kobiet w restauracji Sara w Piotrkowie, atrakcją wieczoru był program Chippendales Show ZDJĘCIA

Dzień Kobiet w restauracji Sara w Piotrkowie, atrakcją wieczoru był program taneczny Chippendales Show. Na imprezie zorganizowanej w piątek 10.03.2022 bawiło się prawie 250 pań z całego regionu. Poza pokazem tańca erotycznego dużą atrakcją była fotobudka 360.

📢 Oto najcięższe grzechy. Masz je na sumieniu? To nie dostaniesz rozgrzeszenia. Sprawdź, czy je popełniłeś! LISTA grzechów Sprawdź!

Spowiedź święta to bardzo ważna część obrządku w kościele rzymskokatolickim. To potoczna nazwa sakramentu pokuty i pojednania. Celem spowiedzi jest wyznanie grzechów kapłanowi oraz pojednanie z Bogiem i Kościołem. Są jednak grzechy, za które nie dostaniemy rozgrzeszenia. Pełna lista w naszej galerii. Zobacz!

📢 Oto nowi policjanci, którzy rozpoczęli służbę w komendzie policji w Piotrkowie - ZDJĘCIA

Funkcjonariuszka oraz pięciu funkcjonariuszy rozpoczęli służbę w piotrkowskiej komendzie policji. Adepci zakończyli trwający siedem miesięcy kurs podstawowy i będą pracować w wydziałach ruchu drogowego oraz patrolowo- interwencyjnym, a także w Komisariacie Policji w Wolborzu.

📢 Uważaj w weekend. Oni grasują w Łódzkiem. Jest ich coraz więcej i wciąż pozostają na wolności. Tych złodziei szuka policja

Oto złodzieje, którzy nadal grasują w województwie łódzkim. Mogą cię okraść w sklepie na zakupach, w tramwaju, lub włamać się do twojego domu, gdy jesteś w pracy lub na urlopie. Zobaczcie ich zdjęcia i miejcie się na baczności!

📢 Trwa remont SP 12 w Piotrkowie. Ruszyły prace przy termomodernizacji budynku - ZDJĘCIA

Trwa remont Szkoły Podstawowej nr 12. Ruszyły właśnie prace związane z termomodernizacją budynku szkoły. Na jakim etapie jest remont piotrkowskiej "12"?

📢 Poradnie ginekologiczna i neonatologiczna ponownie czynne w Piotrkowie. Gdzie i na jakich zasadach?

Łódzki oddział NFZ rozstrzygnął konkursy na prowadzenie poradni ginekologiczno-położniczych oraz neonatologicznej w Piotrkowie, które ogłosił po wypowiedzeniu umowy na leczenie w tych poradniach przez Powiatowe Centrum Matki Dziecka (PCMD), czyli szpital przy ul. Roosevelta.

📢 Gala XTB KSW 81 w Tomaszowie. Zawalczą Marcin Krakowiak i Henry Fadipe oraz Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak

Gala XTB KSW 81 po raz pierwszy zagości w Tomaszowie Mazowieckim. Federacja KSW organizuje ją 22 kwietnia 2023 w Arenie Lodowej. Rękawice w walkach MMA skrzyżują Adrian Bartosiński (Octopus Łódź) i Artur Szczepaniak (Team Mixfighter Genk), a w kolejnym zapowiadanym pojedynku Marcin Krakowiak z Wolborza (Octopus Łódź) zmierzy się z Henrym Fadipe z Irlandii. Dostępne są już bilety na to wydarzenie. Ceny? Od 60 do aż 1.200 zł.

📢 Ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Medalem nagrodzono pracownicę piotrkowskiej komendy policji - ZDJĘCIA

Elżbieta Czubakowska, pracownik cywilny Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, otrzymała Medal za Długoletnią Służbę. Medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nagrodzono aż 35 pracowników cywilnych. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystego ślubowania 56 nowo przyjętych policjantów w łódzkim garnizonie.

📢 Co kupić na Dzień Mężczyzny 2023? Jaki prezent kupić chłopakowi? Pomysły na prezent dla mężczyzn

Poszukujesz sprawdzonego pomysłu na prezent z okazji Dnia Mężczyzn? A może szukasz inspiracji na wyjątkowy wieczór? W naszej galerii przedstawiamy pomysły na prezenty z okazji Dnia Mężczyzn, zarówno dla męża, kolegi, jak i chłopaka. Dzień Mężczyzn już w piątek 10 marca!

📢 Burmistrz Rozprzy prowadził samochód w stanie nietrzeźwości - proces przełożony - Janusz J. przebywa na zwolnieniu lekarskim ZDJĘCIA

Burmistrz Rozprzy prowadził samochód w stanie nietrzeźwości - proces przełożony - Janusz J. przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zaplanowana na czwartek 9.03.2023 rozprawa przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie została przełożona na koniec kwietnia 2023. Burmistrz Janusz J. przebywa na zwolnieniu lekarskim. Prokuratura oskarża go o prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości w dniu 4.11.2022.

📢 Dzień Kobiet w piotrkowskiej komendzie policji. Tak się bawiły piotrkowianki na warsztatach z policją - ZDJĘCIA

Z okazji święta kobiet w piotrkowskiej Komendzie Miejskiej Policji odbyły się warsztaty pn. "Bądźmy bezpieczne”, przygotowane szczególnie z myślą o mieszkankach miasta i regionu. Dla uczestniczek warsztatów przygotowano wiele atrakcji.

📢 Protest wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami odbył się w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie - ZDJĘCIA

W środę, 8 marca, w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie odbył się protest wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Na piotrkowskiej starówce zebrali się mieszkańcy, którzy apelowali o pomoc i wsparcie dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami.

📢 Dzieje się w weekend w Piotrkowie i okolicy. Przegląd imprez, wydarzeń na dni 10-12 marca

Rajd samochodowy w Czarnocinie, kolejne imprezy i koncerty z okazji święta kobiet, Jarmark Modelarski czy jubileusz zespołu wokalnego Ewki, maraton filmowy i premiery w kinie Helios - to jedne z wielu atrakcji nie tylko na zbliżający się weekend 10-12 marca w regionie. Sprawdź, co będzie się działo w Piotrkowie!

📢 Oto ranking zamożności gmin 2023. Jak wypadły te z powiatu piotrkowskiego? Sprawdź która najbogatsza a która najbiedniejsza

Ministerstwo Finansów opublikowało wskaźniki dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla gmin na 2023 rok. W ten sposób powstał ranking zamożności gmin. Jak wypadają w nim te z terenu powiatu piotrkowskiego? Zobaczcie.

📢 Marszałek Grzegorz Schreiber zaprasza na Wojewódzki Dzień Sołtysa. Dwa dni świętowania w sześciu miastach w Łódzkiem

Wielkie święto wszystkich sołtysów rozpoczyna się w województwie łódzkim już w najbliższą sobotę. Wojewódzkie obchody Dnia Sołtysa odbędą się w tym roku w sześciu miastach w dwóch terminach: 11 i 25 marca. "Dla swoich mieszkańców sołtys to najważniejsza osoba w sołectwie, sąsiad, na którym zawsze można polegać. Dla nas sołtys to partner we wspólnym działaniu na rzecz rozwoju całego regionu" – mówi marszałek Grzegorz Schreiber, który zaprasza na uroczystości.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie