Pupil Roku 2022 Wybieramy zwierzaki z Piotrkowa do wyjątkowego albumu ZDJĘCIA

Red.
Luna
Beata Dubilas
Luna Beata Dubilas Arch. prywatne
Udostępnij:
Masz pieska, kotka lub inne ulubione zwierzątko domowe? Prześlij zdjęcie swojego pupila! Może trafić na strony pięknego albumu, a Ty możesz zdobyć atrakcyjne nagrody i zaproszenia na sesję zdjęciową - oczywiście z ukochanym pupilem. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia zwierzaków z Piotrkowa Trybunalskiego, które w pierwszym etapie głosowania są w pierwszej dziesiątce w trzech kategoriach - psy, koty i inne zwierzaki (województwo łódzkie).

Pupil Roku 2022 Wybieramy zwierzaki z Piotrkowa do wyjątkowego albumu

GŁOSOWANIE W KATEGORI PIES Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

GŁOSOWANIE W KATEGORII KOT Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

GŁOSOWANIE W KATEGORII INNE ZWIERZĄTKO CAŁE ŁÓDZKIE

Wszystko jedno - duże czy małe, rasowe czy wręcz przeciwnie, szczekające, miauczące czy całkiem nieme - KOCHAMY NASZYCH PUPILI! A najlepszym dowodem na to jest fakt, iż co roku w Polsce przybywa właścicieli zwierząt domowych. Dziś mieszkają one już w domach prawie 60 procent Polaków.

To właśnie do właścicieli zwierząt domowych adresowana jest wielka akcja PUPIL ROKU. Stworzymy wielką, internetową galerię zwierząt domowych, zdjęcia wybranych pupili zamieścimy w specjalnym dodatku do gazety, a na laureatów czeka mnóstwo wspaniałych nagród. Pupile mają szasnę zdobyć tytuł Pupil Roku i stać się prawdziwymi gwiazdami Facebooka. Ale przede wszystkim zwieńczeniem akcji będzie wydanie pięknego albumu „NASZE PUPILE”, w którym znajdą się zdjęcia zwierzaków z całej Polski.

Album zostanie wydany w połowie roku i będzie to wydawnictwo wysokiej jakości - w twardej oprawie, wydrukowane na kredowym, błyszczącym papierze. Na jego stronach znajdą się piękne, kolorowe zdjęcia pupili z całej Polski. Każde województwo będzie w nim reprezentować 10 psów, 10 kotów i 10 zwierzaków innych gatunków. Album będzie promowany przez kilkanaście dzienników regionalnych i ich serwisów internetowych z całej Polski, a także na ich fanpage'ach na Facebooku.

Twój pupil może trafić
na okładkę i zostać gwiazdą
kampanii promocyjnej albumu

Pupile, które zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji, staną się prawdziwymi gwiazdami. Ich zdjęcia trafią na okładkę albumu. Razem z właścicielami wezmą udział w specjalnej, profesjonalnej sesji fotograficznej, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej album „NASZE PUPILE”. Zostanie ona przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy ponad milion osób!

Najlepsi weterynarze
mistrzowie wśród groomerów
i super sklepy zoologiczne

W największej w Polsce akcji adresowanej do właścicieli zwierząt domowych nie może zabraknąć rankingów usług, z których oni korzystają. Dlatego głosami naszych Czytelników zostaną przyznane tytuły Weterynarz Roku, Groomer Roku oraz Sklep Zoologiczny Roku. Właściciele pupili najlepiej mogą ocenić te usługi i w ten sposób polecić jej innym. W tym przypadku ocena klientów jest bardzo ważna.

Każdy posiadacz psa lub kota szuka weterynarza, który nie tylko ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie w medycynie weterynaryjnej, lecz także ma odpowiednie podejście do zwierzaka i jego właściciela.

Z kolei rynek groomerów rozwija się w zawrotnym tempie. Szybko przybywa mistrzów psiej i kociej urody. Nasza akcja będzie doskonałą okazją, aby ich zaprezentować i stworzyć wartościowy przegląd usług tej branży w naszym województwie.

W ostatniej kategorii klienci wybiorą najlepszy sklepy zoologiczny w naszym regionie. W tej ocenie istotny będzie nie tylko asortyment oferowany przez sklep, lecz także jakość obsługi i fachowość porad, które udziela personel sklepu oraz sympatyczna obsługa.

Osobno w miastach i powiatach
oraz w skali województwa

Najpiękniejsze zdjęcia psów i kotów naszych Czytelników zostaną wybrane w głosowaniu, które będzie prowadzone osobno w każdym powiecie naszego województwa. Natomiast głosowanie na inne zwierzaki oraz głosowanie w kategoriach Weterynarz Roku, Groomer Roku i Sklep Zoologiczny Roku będzie prowadzone w skali całego województwa.

Laureaci z każdego miasta i powiatu zdobędą opisane poniżej nagrody. Na strony albumu „NASZE PUPILE” trafi 10 psów i 10 kotów spośród zwycięzców z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa oraz 10 innych pupili, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu.

Akcję „Pupil Roku” zakończy ogólnopolski finał, do którego awansują trzy pieski, trzy kotki oraz trzy inne zwierzaki z najwyższych miejsc wojewódzkich rankingów. W finale wezmą udział także reprezentanci innych regionów. Wszyscy, z równymi szansami, rozpoczną nową walkę o głosy, która wyłoni ogólnopolskich zwycięzców akcji. Zdjęcia psa, kota oraz innego pupila, które w finale zdobędą najwięcej głosów, trafią na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciele pupili ze szczytu rankingów zdobędą główne nagrody - wyjazdy z pupilem do hoteli ze SPA.

Ogólnopolski finał zakończy także głosowania w kategoriach Weterynarz Roku, Groomer Roku i Sklep Zoologiczny Roku.

Artykuły i zdjęcia w gazecie
i dodatek prezentujący laureatów

Przez cały czas trwania naszej akcji zdjęcia pupili, które będą liderami rankingów, będziemy prezentować w galeriach w naszym serwisie, na fanpage'u na Facebooku, a także w drukowanym wydaniu gazety.

Po zakończeniu głosowania laureatów przedstawimy w specjalnym dodatku do gazety. Na jego strony trafią zdjęcia piesków i kotów, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie oraz pierwsza dziesiątka wśród innych pupili. Na stronach dodatku nie zabraknie rankingu laureatów w głosowaniu na weterynarzy, groomerów i sklepy.

Czekają nagrody!
Kategorie PIES i KOT

Właściciele psów i kotów, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom związany z udziałem pupila w akcji

 • voucher na poduszkę ze zdjęciem pupila z oferty EMPIK FOTO

 • voucher na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 50 złotych

 • publikację zdjęcia pupila w specjalnym dodatku do gazety po zakończeniu akcji

Ranking wojewódzki i główne nagrody

Właściciele 10 psów i 10 kotów, które wśród zwycięzców z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów w województwie zdobędą:

 • voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

 • publikację zdjęcia pupila w wyjątkowym albumie „NASZE PUPILE”
 • pamiątkowy egzemplarz albumu „NASZE PUPILE” ze zdjęciem swojego ulubieńca

Właściciele psów i kotów, które zajmą drugie i trzecie miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów dodatkowo zdobędą:

 • vouchery na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 750 złotych

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciele psa i kota, które zajmą pierwsze miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów dodatkowo zdobędą:

 • vouchery na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 1000 złotych

 • publikację zdjęcia pupila na okładce specjalnego dodatku do gazety prezentującego laureatów akcji
 • awans do ogólnopolskiego finału

Właściciele psów i kotów, które w ogólnopolskim finale akcji zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w hotelu ze SPA, na który oczywiście będą mogli zabrać swojego ulubieńca.

Dodatkowo zdjęcie pupila, który zdobędzie najwięcej głosów trafi na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciele zwierzątek otrzymają zaproszenia na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej album „NASZE PUPILE”.

Kategoria INNE ZWIERZAKI

Właściciele 10 pupili, które zdobędą najwięcej głosów w kategorii Inne zwierzaki otrzymają:

 • dyplom związany z udziałem pupila w akcji
 • publikację zdjęcia pupila w wyjątkowym albumie „NASZE PUPILE”
 • pamiątkowy egzemplarz albumu „NASZE PUPILE” ze zdjęciem swojego ulubieńca
 • publikację zdjęcia pupila w specjalnym dodatku do gazety po zakończeniu akcji
 • voucher na poduszkę ze zdjęciem pupila z oferty EMPIK FOTO

Właściciele pupili, które zajmą drugie i trzecie miejsca w województwie w kategorii Inne zwierzaki dodatkowo zdobędą:

 • voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

 • vouchery na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 250 złotych

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciel zwierzątka, które zajmie pierwsze miejsca w województwie w kategorii Inne zwierzaki dodatkowo zdobędzie:

 • voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

 • voucher na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 500 złotych

 • publikację zdjęcia pupila na okładce specjalnego dodatku do gazety prezentującego laureatów akcji
 • awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciele innych pupili, które w ogólnopolskim finale akcji zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w hotelu ze SPA, na który oczywiście będą mogli zabrać swojego ulubieńca.

Dodatkowo zdjęcie pupila, który zdobędzie najwięcej głosów trafi na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciel zwierzątka otrzyma zaproszenia na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej album „NASZE PUPILE”.

Nagrody w kategoriach
Weterynarz Roku, Groomer Roku
oraz Sklep Zoologiczny Roku

Laureaci pierwszego miejsca w tych kategoriach otrzymują:

 • dyplom przygotowany do ekspozycji w gabinecie bądź sklepie
 • prezentację laureata w kampanii na Facebooku
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety podsumowującym akcję
 • awans do ogólnopolskiego finału
 • publikację na liście laureatów w albumie „NASZE PUPILE”

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach otrzymują:

 • dyplom przygotowany do ekspozycji w gabinecie bądź sklepie
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety podsumowującym akcję
 • awans do ogólnopolskiego finału
 • publikację na liście laureatów w albumie „NASZE PUPILE”

__________

Informacji o akcji udziela:
Marta Gromowska
tel. 519 503 627
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosjanie atakują swoich

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie