Zapaśnicy AKS mistrzami Polski juniorów w stylu klasycznym. Świetne, medalowe występy! - ZDJĘCIA

dag, mat. AKS
mat. AKS w Piotrkowie Trybunalskim
Emocjonujące występy mają za sobą młodzi zawodnicy i zawodniczki Atletycznego Klubu Sportowego w Piotrkowie. W miniony weekend (4-5 marca) zdobyli złote, srebrne i brązowe medale podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym, które odbyły się w Janowie Lubelskim, oraz Pucharze Polski kadetek i Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich.

Mistrzostwa Polski Juniorów - cztery medale dla zawodniczek i zawodników AKS w Piotrkowie

Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli cztery medale podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym. Najlepszy w kategorii 77 kg był Filip Loch, a srebrne krążki zdobyli: Kacper Chodakowski (kat. 67 kg), Mateusz Dawid (kat. 72 kg) i Patryk Robaszek (kat. 87 kg). W klasyfikacji drużynowej AKS zajął drugie miejsce.

Dwa medale z Karlina przywiozły zawodniczki piotrkowskiego klubu. Kinga Jaroniek zdobyła srebro Pucharu Polski kadetek w kategorii 43 kg, a Karina Dolna brąz Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w wadze 68 kg.