MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Osobowość Roku 2023. Głosowanie rozpoczęte. Oto nominowani z Piotrkowa i powiatu!

Redakcja
Rozpoczął się plebiscyt Osobowość Roku 2023! Zagłosuj na osoby, które w minionym roku odniosły sukcesy, działały na rzecz lokalnej społeczności lub angażowały się w akcje charytatywne. Wybierz z nami laureatów spośród utalentowanych twórców, społeczników i tych, którzy skutecznie działali na rzecz małych ojczyzn. Wciąż możesz też zgłosić swoją propozycję nominacji do tytułu Osobowość Roku 2023 w Piotrkowie lub powiecie.

Celem naszej akcji jest uhonorowanie ludzi nietuzinkowych, pomysłowych, aktywnych i ciekawych, tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Chcemy docenić osoby, które swoją działalność prowadzą nie dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania, z pasji, z chęci pomagania innym i przyczynienia się do rozwoju naszego regionu.

- Akcja ma swoje korzenie w czasach, gdy na osoby, które najbardziej wyróżniły się w naszym regionie można było głosować na kuponach wyciętych z gazety. Co roku, głosami naszych Czytelników, doceniamy tych, którzy mają chęci i siły, aby działać na rzecz innych i rozwoju lokalnej społeczności - mówi Anna Geisler, koordynatorka plebiscytu.

Pełną listę nominowanych z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego znajdziecie tutaj:

TU ZNAJDZIECIE LINK DO WYNIKÓW

Nagrody za działania w 2023 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2023.

Statuetki i nagrody zostaną wręczone we wrześniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a później przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się 19 października na Zamku Królewskim w Warszawie.

Kandydatów do tytułów Osobowość Roku 2023 nominuje kolegium naszej redakcji, ale także mają taką możliwość mieszkańcy. Każda nominacja będzie poparta uzasadnieniem - wskazaniem, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2023 roku dana osoba została wyróżniona. Do zgłaszania propozycji osób, które zasługują na uhonorowanie, zapraszamy także mieszkańców naszego województwa.

Szczegółowych informacji o akcji udziela: Agnieszka Grzelka, tel. 502 499 776, (pn-pt w godz. 9-15); e-mail: [email protected].

Oto nominowani do plebiscytu przez mieszkańców piotrkowianie:

Osobowość Roku 2023. Głosowanie rozpoczęte. Oto nominowani z...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto