Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Imprezy w weekend 17-19 listopada w Piotrkowie i powiecie. Zobacz program imprez i wydarzeń!

dg
Koncert Nocnej Zmiany Bluesa, spotkania autorskie, koncert w Cerkwi Prawosławnej, urodziny Focus Mall, bezpłatne zwiedzanie muzeum, nowości w kinie - sprawdź, gdzie się bawić i co jeszcze będzie się działo w najbliższych dniach i weekend 18-19 listopada w Piotrkowie i regionie!

Zwiedzanie muzeum w Piotrkowie
W sobotę, 18 listopada, o godzinie 15, Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na bezpłatne zwiedzanie. Wspólnie z przewodnikiem będziemy mieli okazję zobaczyć wystawy i ekspozycje muzealne. Wstęp bezpłatny.

Koncert w piotrkowskiej cerkwi
Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej "Katapetasma" w najbliższą niedzielę (19 listopada) wystąpi w cerkwi przy ul. Słowackiego 15 o godz. 19.

Zespół występuje w kraju i za granicą. Odbywał trasy koncertowe w Belgii, Serbii oraz Francji, gdzie w ramach kilku prestiżowych festiwali muzycznych zaśpiewał w ponad dwudziestu miejscowościach. Kierownikiem i inicjatorem Katapetasmy jest Łukasz Hajduczenia, absolwent Prawosławnego Seminarium Duchownego w Warszawie, wydziału wokalnego Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina w Warszawie, wydziału wokalnego Guildall School of Music and Drama w Londynie, doktorant Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej oraz wydziału Artes Liberales UW, badacz dawnej muzyki cerkiewnej, solista Warszawskiej Opery Kameralnej, laureat międzynarodowych konkursów wokalnych w Nowym Sączu, Moskwie, Łodzi, Katowicach i Barcelonie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krzysztof Chojniak.

Zobaczcie program wydarzeń w Piotrkowie i regionie!

Imprezy w weekend 17-19 listopada w Piotrkowie i powiecie. Z...

od 12 lat
Wideo

Płomień Solidarności z Ukrainą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto