Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Najtańsze domy do kupienia w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach. TOP 10 ZDJĘCIA

REDAKCJA STRONY DOM I NIERUCHOMOŚCI
Dom wolnostojący w miejscowości Siucice-Kolonia - 269 000 zł

Szczegóły ogłoszenia
Powierzchnia: 53 m²
Ogrzewanie: kominkowe
Powierzchnia działki: 800 m²
Stan wykończenia: do wykończenia
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Rok budowy: 2024
Liczba pokoi: 3
Dom wolnostojący w miejscowości Siucice-Kolonia - 269 000 zł Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 53 m² Ogrzewanie: kominkowe Powierzchnia działki: 800 m² Stan wykończenia: do wykończenia Rodzaj zabudowy: wolnostojący Rok budowy: 2024 Liczba pokoi: 3 otodom.pl
Oto najtańsze domy do kupienia w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach, które ma w swoim katalogu serwis otodom.pl. Zobaczcie TOP 10 ofert ze stycznia 2024 roku.

Ceny domów wahają się od 150 do 300 tys. zł. Na cenę metra kwadratowego (m2) nieruchomości wpływają różne czynniki, zależnie od lokalizacji, rodzaju nieruchomości i ogólnych warunków rynkowych. Oto kilka czynników, które mogą mieć wpływ na cenę m2:

  • Lokalizacja: Miejsce, w którym znajduje się nieruchomość, jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na cenę. Nieruchomości położone w atrakcyjnych, bezpiecznych, dobrze skomunikowanych dzielnicach zazwyczaj są droższe.
  • Rodzaj nieruchomości: Cena m2 może znacznie się różnić w zależności od rodzaju nieruchomości. Na przykład mieszkania mogą mieć inne ceny niż domy jednorodzinne, a ceny biur mogą się różnić od cen lokali handlowych.
  • Standard wykończenia: Wysoki standard wykończenia nieruchomości może podnieść cenę m2. Luksusowe wykończenia, nowoczesne udogodnienia i wysokiej jakości materiały zazwyczaj wpływają na cenę.
  • Stan techniczny: Nieruchomości w dobrym stanie technicznym, po remontach i regularnych aktualizacjach, zazwyczaj są droższe. Stan techniczny obejmuje zarówno strukturę budynku, jak i stan instalacji.
  • Infrastruktura: Dostępność do infrastruktury, takiej jak szkoły, sklepy, place zabaw, transport publiczny, może wpływać na cenę nieruchomości. Im lepsza infrastruktura w okolicy, tym większe prawdopodobieństwo wyższych cen.
  • Trendy rynkowe: Ogólne warunki rynkowe mają wpływ na ceny nieruchomości. W okresach wzrostu gospodarczego ceny mogą rosnąć, podczas gdy w okresach spowolnienia gospodarczego mogą spadać.
  • Podaż i popyt: Relacja pomiędzy podażą a popytem na rynku nieruchomości ma kluczowe znaczenie. W miejscach, gdzie popyt przewyższa podaż, ceny zazwyczaj rosną.
  • Polityka lokalna: Decyzje lokalnych władz, takie jak zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego, mogą wpływać na cenę m2.
  • Czynniki makroekonomiczne: Ogólne czynniki makroekonomiczne, takie jak stopy procentowe, inflacja i sytuacja na rynku pracy, również mogą mieć wpływ na ceny nieruchomości.

Oto najtańsze domy do kupienia w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach (styczeń 2024):

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pomorskie Targi Mieszkaniowe "Dom Mieszkanie Wnętrze" w Gdyni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto