Zapytaj dietetyka jak nadwaga znika!

Artykuł sponsorowany
Powodów przybierania na wadze jest wiele: niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, zmiany zachodzące w ciele w czasie ciąży czy menopauzy. Jednak skutek zawsze jest ten sam – niezadowolenie ze swojego wyglądu. Nie wiesz jak poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Przyjdź na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ do dietetyka Naturhouse – pomożemy spełnić Twoje marzenia o szczupłej sylwetce!

Czym grozi nadwaga?
Mimo, że przyczyny gromadzenia zbędnych kilogramów są przeróżne, zazwyczaj wszystkie prowadzą do wystąpienia prędzej czy później problemów zdrowotnych. Zbyt duża masa ciała jest jednym z czynników rozwoju schorzeń takich jak nadciśnienie, miażdżyca czy cukrzyca. – mówi Izabela Czarnecka, dietetyk z Centrum Naturhouse przy ul. Słowackiego 138A w Piotrkowie Trybunalskim. Nadwaga może powodować problemy ze stawami, bezsennością, narządami wewnętrznymi, a nawet przyczyniać się do występowania niektórych nowotworów. Łapiesz zadyszkę przy wchodzeniu po schodach lub masz problem z założeniem skarpetek? Nie bagatelizuj problemów związanych z nadmierną masą ciała, bo zdrowie masz przecież tyko jedno.

Jak skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów?
Jedyną skuteczną metodą walki z nadmiernymi kilogramami jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Właściwy sposób odżywiania, dopasowany do naszego organizmu i trybu życia, pomoże pozbyć się nadwagi i nieprzyjemnych dolegliwości z nią związanych. Bardzo ważne jest jednak, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty – diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy internecie, nie zawsze mogą być skuteczne w naszym konkretnym przypadku, a tym bardziej bezpieczne. Dokładny wywiad dietetyczny i zdrowotny oraz badanie składu ciała prowadzone przez dietetyka pomogą znaleźć przyczynę nadmiaru kilogramów oraz dobrać optymalną metodę walki z nią.- mówi Izabela Czarnecka. Dzięki wsparciu eksperta ds. żywienia, możesz mieć pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli braknie Ci motywacji, spotkania z dietetykiem Naturhouse na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.

Nie masz odwagi? Przełam się!
Z powodu tuszy nie chodzisz na basen, masz kłopot z kupnem ubrań, a w weekendy zamiast spotykać się ze znajomymi wolisz zaszyć się w domu? Jeśli wstydzisz się swoich problemów z wagą, nie jesteś sam. Wstydzisz się nawet pójść do dietetyka? Nie jesteś w tym odosobniony, jednak dokąd zaprowadzi Cię takie myślenie? W ślepą uliczkę – problem będzie narastał, a Tobie coraz trudniej będzie sobie z nim poradzić. Dlatego nie miej obaw i umów się na konsultację z dietetykiem Naturhouse. Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie – zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało. Odważ się i zrób pierwszy krok! Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu!

Umów się na bezpłatną konsultację
Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem Naturhouse. Podczas spotkania specjalista zważy cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej, masę kości czy zawartość tkanki mięśniowej, jak również określi Twój wiek metaboliczny. Ekspert przeprowadzi też z Tobą wywiad zdrowotny, aby móc ustalić przyczynę problemów z wagą i zaproponować odpowiednią kurację - by cały proces zachodził w zdrowy i racjonalny sposób. Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Słowackiego 138A
(naprzeciw Focus Mall, I piętro)
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 570 669 665
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 – 19:00
Wtorek: 9:00 - 18:00
Środa, Czwartek: 10:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 13:00

kliknij

kliknij

kliknij

Znamy decyzję w sprawie trzeciej dawki szczepionki.

Wideo

Dodaj ogłoszenie