MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Dzień otwarty II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie. Szkołę odwiedziły tłumy ósmoklasistów z miasta i powiatu. ZDJĘCIA, VIDEO

Dariusz Śmigielski
Dariusz Śmigielski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Dzień otwarty II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie przyciągnął do szkoły tłumy ósmoklasistów z miasta i powiatu. Mogli dokładnie poznać wyposażenie szkolnych pracowni, porozmawiać z nauczycielami i uczniami . Jakie profile klas będą w II LO w Piotrkowie w roku szkolnym 2024/2025. ZDJĘCIA, VIDEO

Dzień otwarty II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie

Dzień otwarty w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie zorganizowano w piątek 12 kwietnia 2024. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych z miasta i powiatu, którzy tłumnie przybyli do II LO przy ul. Żeromskiego w Piotrkowie. Ósmoklasiści mogli dokładnie poznać warunki da nauki w niedawno wyremontowanej szkole, obejrzeć wyposażenie klas, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Na dzień otwarty w II LO w Piotrkowie przygotowano wiele atrakcji, były konkursy tematyczne i quizy językowe, fotobudka oraz występ szkolnego chóru.

-Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół podstawowych do rekrutacji w naszym liceum, mówi Beata Kiereś, dyrektor II LO w Piotrkowie. Nasza szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią w środowisku. Byliśmy dwukrotnie wybierani najsympatyczniejszą szkołą. Panuje u nas bardzo dobra atmosfera, uczniowie chętnie przychodzą do szkoły. Mamy wyspecjalizowaną kadrę nauczycieli i dla nas przede wszystkim najważniejszy jest uczeń i jego dobro. Każdy uczeń znajduje u nas swoje miejsce i opiekę ze strony mojej i nauczycieli.

-Według mnie II LO jest jedną z lepszych szkół w Piotrkowie, mówi Natalia Leśniewska, uczennica klasy I E. Mamy możliwość spędzania przerw na świeżym powietrzu, mamy szafki, które są dużym ułatwieniem gdy jest dużo książek. Bardzo lubię tę szkołę, także dlatego, że uczęszczam na zajęcia chóru, który jest najlepszy w mieście. Myślę, że II LO to fantastyczna szkoła.

II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie, profile klas na rok szkolny 2024/2025:

  • IA - profil prawniczo-dziennikarski
  • IB - profil medyczno-politechniczny
  • IC - profil medyczny
  • ID - profil politechniczno-ekonomiczny
Dzień otwarty II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie

Dzień otwarty II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowi...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto