Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze Powiatu Piotrkowskiego. Samorządowcy i przedsiębiorcy uczestniczyli w warsztatach biznesowych. VIDEO

Dariusz Śmigielski
Dariusz Śmigielski
Wideo
od 16 lat
II Międzynarodowe Forum Gospodarcze Powiatu Piotrkowskiego. W panelach dyskusyjnych i warsztatach biznesowych biorą udział przedsiębiorcy i samorządowcy. VIDEO, FOTO

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze Powiatu Piotrkowskiego

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze Powiatu Piotrkowskiego zorganizowano w dniach 23-25 listopada 2023 w Hotelu Górskim w Proszeniu. W panelach dyskusyjnych i warsztatach biznesowych biorą udział przedsiębiorcy i samorządowcy. Forum odbyło się w ramach projektu „Kompleksowa promocja i wsparcie w rozwoju internacjonalizacji przedsiębiorstw z wykorzystaniem potencjału gospodarczego Powiatu Piotrkowskiego jako klucz do zwiększenia międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Łódzkiego”.

-Spotykamy się podczas forum, żeby rozmawiać o rozwoju przedsiębiorczości, nie tylko na Ziemi Piotrkowskiej, ale całego regionu, mówi Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski. Projekt, który realizujemy ma na celu sieciowanie biznesu oraz stwarzania możliwości rozwoju na rynkach międzynarodowych. Podczas forum byli obecni przedstawiciele międzynarodowych firm, którzy chcą kooperować z naszymi przedsiębiorcami, m.in. z branży drzewnej.

[polecany}25600793;1[/polecany]

W Powiecie Piotrkowskim funkcjonuje ponad 14 tys. gospodarstw rolnych, których produkcja skupia się na hodowli trzody chlewnej i bydła, uprawach zbóż, rzepaku, ziemniaków, kukurydzy, warzyw gruntowych i ziół. Determinuje to rozwój branży przetwórstwa rolnego. Rolnictwo i przetwórstwo, to dwa najmocniejsze działy gospodarki na terenie Ziemi Piotrkowskiej.

II Międzynarodowe Forum Powiatu Piotrkowskiego

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze Powiatu Piotrkowskiego. ...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto