Piotrcovia na ostatnim miejsce w tabeli

Dariusz Piekarczyk

Niestety, szczypiornistki Piotrcovii przegrały, po raz kolejny, w Superlidze. W sobotni wieczór podopieczne trener Inny Krzysztoszek poległy we własnej hali z AZS Politechniką Koszalińską 22:29 (14:16) i spadły na ostatnie miejsce w tabeli. Spadły, bo zamykający dotychczas ligowy ranking Sambor Tczew zremisował we własnej hali ze Startem Elbląg 22:22 (11:10).

Sambor ma, po 14. kolejkach, pięć punktów, a piotrkowianki cztery.
Mecz z Koszalinem wyrównany był jedynie do 24 minuty, kiedy to było 12:12. Na przerwę piotrkowianki schodziły, przegrywając 14:16. Po zmianie stron Piotrcovia nie prowadziła ani raz. Jeszcze w 42 minucie było 17:19, ale już w 51 miejscowe przegrywały 21:25.
19 stycznia piotrkowianki grają w hali Relax z KSS Kielce.