Piotrkowianin wygrywa w Przemyślu!

Dariusz Piekarczyk
Fantastycznie spisali się szczypiorniści Piotrkowianina, którzy wygrali w niedzielę w Przemyślu spotkanie 5. kolejki Superligi PGNiG z tamtejszym Czuwajem 38:35 (21:15).

Gospodarze prowadzili tylko raz. W 9 minucie 6:4. Potem do głosu doszli podopieczni trenera Krzysztofa Przybylskiego rzucili 4 bramki z rzędu. Na przerwę schodzili prowadzą 21:15. s drugiej połowy również przebiegał pod znakiem przewagi gości. Na 15 minut przed końcem było 31:24 dla Piotrkowianina. Czuwaj rzucił się do odrabiania strat ale stać go było jedynie na zniwelowanie bramkowej różnicy do trzech.
W najbliższą sobotę (13 października) Piotrkowianin gra we własnej hali z POWEN-em Zabrze (18).