Przegląd tygodnia w Piotrkowie Trybunalskim, najważniejsze wydarzenia od 6.06 do 12.06.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 6.06 do 12.06.2021
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 6.06 do 12.06.2021 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Piotrkowa Trybunalskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 6.06 a 12.06.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Piknik na orliku w Piotrkowie Rady Osiedla Belzacka z okazji Dnia Dziecka - 12.06.2021 [ZDJĘCIA]”?

Przegląd tygodnia Piotrków Trybunalski od 6.06 do 12.06.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Piknik na orliku w Piotrkowie Rady Osiedla Belzacka z okazji Dnia Dziecka - 12.06.2021 [ZDJĘCIA]

Piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowała w sobotę, 12 czerwca 2021, na orliku za SP nr 12 Rada Osiedla Belzacka w Piotrkowie. Były gry, zabawy, konkursy z nagrodami, a dla najlepszych małych sportowców z osiedla - pamiątkowe medale.

📢 Rozpoczął się opoczyński rajd motocykli zabytkowych w rocznicę śmierci mjr Hubala ZDJĘCIA

Rozpoczął się pierwszy w historii Opoczyński Rajd Motocykli Zabytkowych w 81. rocznicę śmierci legendarnego majora Dobrzańskiego "Hubala". Zabytkowe motocykle będzie można podziwiać m.in. przed opoczyńskim muzeum, w Drzewicy i Poświętnem aż do niedzieli, 13 czerwca.

📢 14-letni Bartosz Mączka z Piotrkowa otrzymał Medal za Ofiarność i Odwagę z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy, 11.06.2021 [ZDJĘCIA]

14-letni Bartosz Mączka z Piotrkowa, który udzielił pomocy kierowcy autobusu MZK i zapobiegł potencjalnemu wypadkowi z udziałem pasażerów, otrzymał Medal za Ofiarność i Odwagę z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy. Uroczystość odbyła się w piątek, 11 czerwca 2021, w ogrodach pałacu prezydenckiego w Warszawie, w ramach „Bezpiecznych wakacji z Parą Prezydencką”.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 6.06-12.06.2021 Piotrków Trybunalski: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Piotrkowie Trybunalskim. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Progi zwalniające na ul. Zalesickiej w Piotrkowie poróżniły mieszkańców. Niektórzy nie chcą ich przy domach, czerwiec 2021 [ZDJĘCIA]

Progi zwalniające zamontowano na ul. Zalesickiej w Piotrkowie, bo - po przebudowie ulicy - kierowcy nabrali na niej dużego rozpędu i zaczęły się niebezpieczne rajdy z dużymi prędkościami. Niektórzy mieszkańcy nie chcą jednak progów tuż przy swoich domach. Zwracają uwagę na dodatkowy hałas i emisję spalin. Inni - przeciwnie, wyrazili zgodę, są zadowoleni, wskazują na poprawę bezpieczeństwa.

📢 Praca w Biedronce, Żabce, Carrefourze. Sprawdź, ile zarobisz w sklepie spożywczym

Czy opłaca się zatrudnić w dyskoncie spożywczym? Na jakie zarobki może liczyć początkujący sprzedawca, a ile zarabia bardziej doświadczona osoba? Zapytaliśmy o to popularne sieci handlowe.

📢 Ceny owoców i warzyw na targowisku w Piotrkowie. Po ile truskawki, czereśnie, pomidory, ogórki i wiele innych? - 11.06.2021 [ZDJĘCIA]

Na targowiskach w Piotrkowie w piątek, 11 czerwca, duży ruch. Zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza świeże owoce i warzywa. Po ile są truskawki, czereśnie, pomidory, ogórki i wiele innych? Sprawdziliśmy aktualne ceny owoców i warzyw na targowisku przy ul. Dmowskiego oraz przy ul. Targowej w Piotrkowie. Byliśmy tam w piątek, 11.06.2021.

📢 Bierzmowanie 2021 w parafii św. Mikołaja w Wolborzu ZDJĘCIA

W środę, 9 czerwca, w parafii św. Mikołaja w Wolborzu młodzież z terenu gm. Wolbórz przyjęła sakrament bierzmowania.

📢 Imprezy i wydarzenia w Piotrkowie i powiecie w weekend 12-13 czerwca 2021. Co, gdzie kiedy?

Co się dzieje w Piotrkowie i powiecie w weekend 12-13 czerwca 2021? Duuużo. Będą pikniki, festyny, otwarcie pumptracka w Barkowicach i inne atrakcje. Zobaczcie sami.

📢 Miodobranie 2021 w miejskiej pasiece w Piotrkowie ZDJĘCIA

W miejskiej pasiece w Piotrkowie Trybunalskim już po pierwszym miodobraniu. Jak na późną wiosnę, nie było źle, choć pszczelarze opiekujący się pasieką liczą na to, że kolejne zbiory będą lepsze.

📢 Starosta piotrkowski z zarzutem spowodowania wypadku w Twardosławicach. Służbowym hyundaiem zderzył się z motocyklistą

Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski usłyszał prokuratorski zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku. W lipcu ubiegłego roku, w Tardosławicach, kierując służbowym hyundaiem i30 nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Śledztwo prokuratury ciągle jest w toku.

📢 Reprezentacja Polski przyleciała do Trójmiasta. Hotel Marriott ogrodzony jak twierdza. Kibice próbowali wypatrzyć gwiazdy naszej drużyny

W środę,9 czerwca z Poznania do Trójmiasta przenieśli się piłkarze reprezentacji Polski. Biało-czerwoni mieszkać będą w hotelu w Sopocie, a trenować na stadionie w Gdańsku. Hotel Marriott otoczony jest płotem, który ogranicza możliwość podglądania piłkarzy. Nie przeszkadza to jednak kibicom, którzy chcą zobaczyć zawodników Paulo Sousy.

📢 Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. "Pudzian" za kółkiem Lamborghini i... ciągnika [zdjęcia - 13.06.2021]

Mariusz Pudzianowski potrafi inwestować zyski z kariery sportowej. Gwiazda KSW mieszka w domu w Białej Rawskiej. Na co dzień pilnie strzeże swojej prywatności, ale udało nam się zebrać nieco informacji i zdjęć o posiadłości. Tak mieszka Pudzian - zobaczcie galerię prywatnych zdjęć.

📢 Rekordzista WORD w Piotrkowie nie zdał już 200 razy na prawo jazdy! Zapisał się na 201. egzamin

Rekordzista Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie nie zdał już 200 razy teoretycznego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. To rekord Polski. 50-latek z Piotrkowa od 17 lat próbuje odzyskać prawo jazdy, które stracił po 30-stce. Zapisał się już na 201 egzamin, do którego przystąpi jeszcze w czerwcu.

📢 Mieszkańcy gm. Wola Krzysztoporska posprzątali drogę do Kamiennej ZDJĘCIA

Mieszkańcy gm. Wola Krzysztoporska m.in. wsi Radziątków, Bogdanów i Kamienna oraz członkowie grupy Leszy Wola Krzysztoporska posprzątali drogę do Kamiennej. Śmieci i pracy było sporo, ale satysfakcja z oczyszczonej drogi jest jeszcze większa.

📢 Witek Obieżyświat w Barkowicach nad Zalewem Sulejowskim. Traktorem Ursus dookoła Polski [ZDJĘCIA, VIDEO]

Witek Obieżyświat pojawił się w Sulejowie i spędził noc na campingu Róża Wiatrów w Barkowicach nad Zalewem Sulejowskim. Zawitał tu w drodze powrotnej z Charytatywnego Rajdu Koguta Oława - Zakopane. Witold Zygarlicki z Kobierzyc od ubiegłego roku podróżuje dookoła Polski odrestaurowanym, zabytkowym traktorem Ursus C328 z 1962 roku. Na przyczepce ciągnie własnoręcznie zbudowany domek. Prędkość przelotowa pojazdu to... 20 km/h, ale Witek Obieżyświat nigdzie się nie śpieszy.

📢 Majątki marszałka województwa łódzkiego i jego zastępców za 2020 r. Mimo pandemii wszyscy zarobili więcej

Opublikowano oświadczenia majątkowe marszałka, wicemarszałków i członków zarządu województwa łódzkiego za 2020 r. Żaden z nich raczej nie odczuł koronakryzysu, bo wszyscy na umowy o pracę zarobili lepiej niż w 2019 r., a marszałek Grzegorz Schreiber (PiS) aż o 20 tys. zł więcej. Komplet oświadczeń zarządu uzupełniamy o stany majątków kluczowych urzędników UMWŁ: sekretarza i skarbnika, a także przewodniczącej łódzkiego sejmiku.
SZCZEGÓŁY NA KOLEJNYCH SLAJDACH GALERII ZDJĘĆ

📢 "O 20:40 gala!" MEMY po meczu Polska - Islandia [ZDJĘCIA]

Do 89. minuty reprezentacja Polski przegrywała z Islandią w ostatnim sparingu przed Euro 2020. Po bramce Karola Świderskiego udało się zremisować, ale internauci nie zostawili na naszych piłkarzach suchej nitki. Paulo Sousie przybyło kilka lat, Dariusz Szpakowski co chwilę zapraszał nas na galę w TVP, a na Euro - zdaniem twórców memów - jedziemy tylko na trzy mecze. Zobacz MEMY po meczu Polska - Islandia!

📢 8. urodziny Fundacji Miasto Kotów z Piotrkowa: Nowa kociarnia, mnóstwo wzruszeń i urodzinowe marzenia ZDJĘCIA

Fundacja Miasto Kotów z Piotrkowa Trybunalskiego właśnie obchodzi swoje 8 urodziny. To już tradycyjnie czas podsumowań wśród powiększającej się rodziny wolontariuszy i marzeń o tym, w jaki sposób rozwinąć działalność, ale w tym roku to też trudny czas ze względu na dużą ilość porzuconych i wymagających pomocy kocich maluchów oraz konieczności podejmowania dramatycznych wyborów.

📢 Dzień otwarty w TEB Edukacja w Piotrkowie z plenerową sesją fotograficzną - 8.06.2021 [ZDJĘCIA]

Dzień otwarty w szkole TEB Edukacja w Piotrkowie zorganizowano we wtorek, 8.06.2021. Atrakcją była m. in. plenerowa sesja fotograficzna, przygotowana przez klasę patronacką firmy Canon - technik fotografii i multimediów, zaś stylizację modelki przygotowała klasa przygotowująca do zawodu technik usług fryzjerskich

📢 Nietypowe imiona żeńskie. Pań, które je noszą jest bardzo mało w województwie łódzkim [8 czerwca]

Oto najrzadsze imiona żeńskie w województwie łódzkim. To lista imion, które znajdują się na samym końcu listy w bazie PESEL.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lato

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie