Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Św. Mikołaj przyleciał śmigłowcem, witały go tłumy ludzi. ZDJĘCIA, VIDEO

Dariusz Śmigielski
Dariusz Śmigielski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie przyciągnął tłumy mieszkańców z całego rejonu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji artystycznych oraz ciekawe stoiska handlowe i gastronomiczne. Furorę wśród dzieci zrobił św. Mikołaj, który przyleciał na jarmark śmigłowcem. ZDJĘCIA, VIDEO

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie przyciągnął tłumy mieszkańców całego regionu. Tegoroczny jarmark rozpoczął się w sobotę 9 grudnia i potrwa do niedzieli. Jarmark inaczej niż zazwyczaj zorganizowano przez Hotelem Podklasztorze od strony ul. Rycerskiej i Jagiełly w Sulejowie.

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie, zobacz ZDJĘCIA:

-III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie jest jednym z największych w województwie łódzkim, mówi Julia Groblewska dyrektor hotelu. Przygotowaliśmy wiele występów artystów z lokalnej społeczności. Mamy mnóstwo atrakcji dla wszystkich dzieci: animacje, spotkanie z Olafem, Kubusiem Puchatkiem oraz oczywiście ze św. Mikołajem. Podczas jarmarku przedświąteczny czas miło spędzają cale rodziny.

Furorę podczas jarmarku zrobił św. Mikołaj, który przyleciał śmigłowcem i wylądował blisko choinki. Przylot św. Mikołaja do Sulejowa zorganizowali Boreas Aviaton i Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Prowadzony przez Mażoretki Perły Sulejów św. Mikołaj pozował do wspólnego zdjęcia grupowego uczestnikami jarmarku. Na scenie prezentowały się regionalne zespoły artystyczne, m.in. Cykady, Piliczanie i grupa teatralna Amoktorzy. Wystąpiła także Amanda Chudek, autorka książki pt. "Każdy jest cieniem", której akcja dzieje się w Hotelu Podklasztorze.

-Ogromnie się cieszę, że mieszkańcy regionu i całej Ziemi Piotrkowskiej mogą uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu, mówi Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski. Ponad czterdziestu wystawców i wiele produktów lokalnych, a przed wszystkim żywa szopka i wiele innych atrakcji.

Na stoiskach handlowych podczas III Jarmarku Boźonarodzeniowego w Hotelu Podklasztorze można było kupić wiele interesujących produktów lokalnych, m.in. ozdoby świąteczne i lokalne przysmaki. Nie zabrakło też bogatej strefy gastro z potrawami i napojami na ciepło.

-Wśród wielu ciekawych wydarzeń, jakie są organizowane przez samorządy i różne podmioty w województwie łódzkim właśnie w Sulejowie na Podklasztorzu ma miejsce bardzo ciekawe wydarzenie, mówi Zbigniew Ziemba, wicemarszałek. Wśród wielu wydarzeń przed świętami Bożego Narodzenia to miejsce jest wyjątkowe. Myślę, że nawet zachwyt nad ulicą Piotrkowską w Łodzi jest nieporównywalny z tym, co możemy zobaczyć w Sulejowie.

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze potrwa do niedzieli. Atrakcje zaplanowano w godzinach 13.30-18.00. Będzie m.in. morsowanie z grupa Sulejowskie Morsy, teatr ognia oraz spacer po Opactwie z lampionami.

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejo...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto