Zawodnicy AKS-u zdobyli dwa medale podczas zawodów Pucharu Polski Kadetów

Łukasz Cichuta
Zawodnicy AKS-u znów nie zawiedli
Zawodnicy AKS-u znów nie zawiedli Archiwum NaszeMiasto.pl
Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków zajęli czwarte miejsce drużynowo podczas I Pucharu Polski Kadetów.

Zawody odbyły się w Janowie Lubelskim, a wzięli w nich udział czołowi zapaśnicy z Polski w tej kategorii wiekowej.

Z zawodników trenera Karola Sali najlepiej wypadł Michał Tomaszewski, który zwyciężył w kategorii wagowej 42 kg. Drugi medal dla drużyny z Piotrkowa zdobył Adam Wodo, który w kategorii wagowej 76 kg stanął na najniższym stopniu podium. Ponadto dwóch zawodników AKS zajmowało piąte lokaty - w kategorii 54 kg Patryk Barczewski oraz w kat. 76 kg Patryk Sitek.

Kadeci AKS kolejne ważne zawody będą mieli pod koniec marca. Wówczas wezmą udział w międzynarodowych mistrzostwach Polski (zawody odbędą się w Kostrzynie nad Odrą.) Z kolei 12-osobowa grupa trenera Henryka Grabowieckiego będzie w weekend walczyć o medale na mistrzostwach Polski juniorów w Słupsku.