Piotrkowski Klub Teakwon-do wśród najlepszych na Masters Mazovia Cup ZDJĘCIA, WYNIKI

dag
Piotrkowski Klub Taekwon-do
Zawodnicy Piotrkowskiego Klubu Teakwon-do wrócili z trzema medalami z międzynarodowego turnieju Masters Mazovia Cup 2023, który w weekend (21-22 października) odbył się w Ciechanowie.

Udział w zawodach wzięła rekordowa liczba zawodników z prawie 60 klubów m.in. z Gruzji, Szwecji, Łotwy, Słowacji, Ukrainy czy Senegalu. Sekcja Bełchatowskiej Akademii Taekwon-d, Piotrkowski Klub Taekwon-do zdobyła aż trzy srebrne medale. Było również kilka wysokich miejsc poza podium, które zajęli młodzi adepci.

Na matach w Ciechanowie medale i nagrody wywalczyli:
Trener sekcji Klubu Przemysław Klepacki srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w Układach Formalnych I Dan
oraz srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w walkach - 77kg, a także 6. miejsce w technikach specjalnych

Bartłomiej Skrobek pod okiem trenera zdobył srebrny medal Mistrzostw MMC, układy formalne 10-9GUP, 5. miejsce w Technikach Specjalnych NOMO JOP i 10. miejsce w Technikach Specjalnych NOPI AP

Valeria Samarina zajęła 6. miejsce w Technikach Specjalnych NOPI AP, 9. miejsce Technikach Specjalnych NOMO JOP, 9. miejsce w Układach Formalnych 9-7GUP.

Piotrkowski Klub Teakwon-do wśród najlepszych na Masters Maz...