Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Trwa modernizacja ul. Roosevelta - drogowcy zamykają wjazd w ulicę Graniczną. Dla mieszkańców wytyczono objazdy ZDJĘCIA

dag, mat. UM
Modernizacja ul. Roosevelta - na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta - na finiszu, bowiem rozpoczynają się ostatnie prace budowlane. Urząd Miasta w Piotrkowie zapowiada, że od czwartku (15 lutego) zamknięty będzie wjazd w ulicę Graniczną. Możliwy będzie jedynie przejazd na wprost ul. Roosevelta.

Trwają ostatnie prace drogowe na ul. Roosevelta w Piotrkowie. Od czwartku zamknięty wjazd w ul. Graniczną

- Na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta zrealizowana została już znaczna część przedsięwzięcia tego etapu inwestycji. Wykonano już wszystkie prace przy budowie i wymianie mediów, a na połowie modernizowanego odcinka udrożniono rowy odwadniające oraz wykonano jezdnię, zjazdy do posesji, zatoki autobusowe, chodnik i asfaltową ścieżkę rowerową - informuje piotrkowski magistrat.

Roboty drogowe trwają obecnie bliżej granic miasta. Aktualnie trwa frezowanie nawierzchni na remontowanym odcinku. W związku z tym od czwartku (15 lutego) zamknięty zostanie wjazd w ul. Graniczną - po obu stronach skrzyżowania z ul Roosevelta. Możliwy jedynie będzie przejazd na wprost ul. Roosevelta. Ruch sterowany jest sygnalizacją świetlną i odbywa się wahadłowo.

Jak podkreślają pracownicy Biura Rozwoju Miasta i Inwestycji, zabieg ten jest niezbędny, aby prowadzone roboty przebiegały sprawnie, z zachowaniem wszystkich warunków bezpieczeństwa.

Dla mieszkańców ul. Granicznej wytyczono objazd

Dla mieszkańców, których domy znajdują się po zachodniej stronie ul. Roosevelta - wyznaczono objazd poprzez ul. Leśną w Bujnach. Natomiast dla tych mieszkających po wschodniej stronie - poprzez ulicę Glinianą.

Zobaczcie zdjęcia:

Trwa modernizacja ul. Roosevelta - drogowcy zamykają wjazd w...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto