Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Koncert Noworoczny 2024 w Wolborzu. Wręczono statuetki "Zasłużony dla gminy Wolbórz". Sprawdź, kto został uhonorowany. ZDJĘCIA

OPRAC.:
Dariusz Śmigielski
Dariusz Śmigielski
Koncert Noworoczny 2024 w Wolborzu
Koncert Noworoczny 2024 w Wolborzu Motionfilms
Podczas Koncertu Noworocznego 2024 w Wolborzu wręczono statuetki dla najbardziej zasłużonych mieszkańców gminy. Wydarzenie uświetnił koncert "Ewelina Hak Jazzy Performance". Zobaczcie ZDJĘCIA

Koncert Noworoczny 2024 w Wolborzu

Tradycyjny Koncert Noworoczny burmistrza Wolborza zorganizowano w piątek 2 lutego w Wolborskim Centrum Kultury. W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej burmistrz Andrzej Jaros podsumował mijającą kadencję samorządu pokazując dokonania, zrealizowane inwestycje i plany na kolejne lata. Wśród gości byli m.in. poseł Grzegorz Lorek, wicemarszałek Zbigniew Ziemba, wicewojewoda Marek Mazur oraz starosta Piotr Wojtysiak.

- W trakcie koncertu podsumowałem mijająca pięcioletnią kadencję, pokazałem nasze osiągnięcia i plany na kolejne lata, mówi Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza. Dziękuje radnym na czele ze Zbigniewem Klewinem, przewodniczącym rady za dobrą robotę, dziękuje moim pracownikom z urzędu i jednostek podległych. Życzę dotychczasowym radnym zdobycia mandatów w kwietniowych wyborach samorządowych, to dobry zespół, a przed miastem i gminą nowe wyzwania. Wolbórz od lat jest najbogatszą gminą w powiecie piotrkowskim i 54 gminą w kraju na 630 sklasyfikowanych małych miast. To duży sukces zespołu pracowników i radnych Rady Miejskiej Wolborza.

Tradycją Koncertu Noworocznego w Wolborzu jest honorowanie "Zasłużonych dla Gminy Wolbórz". W tym roku tytuły i statuetki za swoją działalność zawodową i społeczną otrzymali: Emilia i Józef Cieciorowscy, Joanna Dolińska i Anna Mizgalska-Dabrowska. Dodatkową nagrodę za promocję gminy Wolbórz burmistrz Andrzej Jaros wręczył Gabrielowi Zarembie, kapelmistrzowi Reprezentacyjnej Orkiestry Gminy Wolbórz z OSP Żarnowica.
Wydarzenie uświetnił koncert "Ewelina Hak Jazzy Performance".

Koncert Noworoczny 2024 w Wolborzu

Koncert Noworoczny 2024 w Wolborzu. Wręczono statuetki "Zasł...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto