MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Złote gody w Piotrkowie. Jubileusz 50. lecia pożycia małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie świętowało pięć par. ZDJĘCIA

OPRAC.:
Dariusz Śmigielski
Dariusz Śmigielski
Złote gody w Piotrkowie, pięć par małżeńskich świętowało piękny jubileusz
Złote gody w Piotrkowie, pięć par małżeńskich świętowało piękny jubileusz UM Piotrków
Złote gody w Piotrkowie. Pięć piotrkowskich par świętowało wyjątkowy jubileusz 50. lecia pożycia małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w USC w Piotrkowie. Zobaczcie ZDJĘCIA

Złote gody w Piotrkowie

Jubileusz 50. lecia pożycia małżeńskiego, czyli popularne złote gody świętowało pięć par z Piotrkowa. Uroczystość podczas której małżonkowie otrzymali pamiątkowe medale zorganizowano w sobotę 16 marca 2024 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie. Złote Gody, czyli 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowali: Janina Kulik-Kondaszewska i Krzysztof Kondaszewski, Grażyna i Marek Kuligowscy, Irena Andrzej Polakowscy, Zofia i Janusz Skoczylasowie oraz Helena i Janusz Starostkowie. Życzenia dostojnym jubilatom składał m.in. prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.

Złote gody w Piotrkowie - 16.03.2024, zobacz ZDJĘCIA:

-Przyjmijcie gratulacje oraz słowa uznania i podziękowania za waszą postawę, trud, a także wysiłek w pielęgnowaniu wyjątkowych wartości, jakimi są małżeństwo i rodzina, mówił Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa. W ten sposób przyczynialiście się państwo do budowania naszej małej Ojczyzny, tj. naszego miasta oraz Polski. Proszę przyjąć również najlepsze życzenia, aby nadchodzący czas był dla państwa czasem wyjątkowym, w którym będziecie spełniali wszystkie szlachetne zamierzenia. Niech wokół państwa nie brakuje ludzi dobrych i życzliwych.

Jak otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie?
Warunkiem rozpoczęcia procedury nadania odznaczeń jest zgłoszenie przez jubilatów woli ich otrzymania do Urzędu Stanu Cywilnego. Zgłoszenie przyznania medalu składa się nie wcześniej niż w roku kalendarzowym, w którym osoby proponowane do odznaczenia obchodzić będą 50. rocznicę ślubu.
Zgłoszenia w sprawie jubileuszy i Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w Piotrkowie można składać dzwoniąc pod numerem tel. 44 732 77 08 lub wysyłając mail na adres: [email protected].

Złote gody w Piotrkowie, pięć par małżeńskich świętowało piękny jubileusz

Złote gody w Piotrkowie. Jubileusz 50. lecia pożycia małżeńs...

od 7 lat
Wideo

Ewa Zajączkowska-Hernik na Dzień Matki wpomina mamę i składa życzenia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto