Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Powiatowa Wigilia 2023 w Piotrkowie. Były wspólne kolędy, życzenia i potrawy wigilijne przygotowane przez panie z KGW. ZDJĘCIA

ds
Powiatowa Wigilia 2023 w Piotrkowie
Powiatowa Wigilia 2023 w Piotrkowie ds
Powiatowa Wigilia 2023 w Piotrkowie. Uroczystość zorganizowano w środę 20 grudnia 2023 w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie. Były wspólnie śpiewane kolędy, życzenia oraz potrawy wigilijne przygotowane przez panie z KGW. Zobaczcie ZDJĘCIA

Powiatowa Wigilia 2023 w Piotrkowie

Spotkanie wigilijne powiatu piotrkowskiego zorganizowano w środę 20 grudnia 2023. Wigilia odbyła się w sali kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie. W uroczystym przedświątecznym spotkaniu wzięły udział władze powiatu oraz zaproszeni goście m.in. samorządowcy, radni powiatowi i miejscy, przedstawiciele służb mundurowych, przedsiębiorcy oraz szkół i organizacji samorządowych. Życzenia dla gości powiatowej Wigilii składali Piotr Wojtysiak, starosta oraz przewodniczący Rady Powiatu Piotrkowskiego Bernard Matyszewski. Była też modlitwa przeprowadzona przez ks. Grzegorza Gogola, dziekana dekanatu piotrkowskiego oraz ks. Jana Jakimiuka, proboszcza parafii prawosławnej w Piotrkowie.

Powiatowa Wigilia 2023 w Piotrkowie, zobaczcie ZDJĘCIA:

-Dzisiaj łączy nas nowo narodzone dzieciątko Jezus, mówił Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski. Łączy nasze rodziny, przyjaciół, ale także samorządowców, instytucje i ludzi dobrej woli. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza Ziemia Piotrkowska jest jeszcze lepsza i piękniejsza. Na święta Bożego Narodzenia składam z głębi serca płynące życzenia. W tym szczególnym roku pokój jest słowem, które otwiera nasze serca. Myślami jesteśmy z obywatelami Ukrainy. Życzę pokoju w sercach, w naszej Ojczyźnie, dzielmy się dobrocią, miłością i uczmy się wzajemnego zrozumienia. Na te święta dużo radości, miłości, wszystkiego co dobre i piękne. Niech marzenia staną się rzeczywistością w 2024 roku.

Potrawy świąteczne na powiatową Wigilię 2023 w Piotrkowie przygotowały panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu piotrkowskiego.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

echodnia.eu Targi Dom, Ogród i Ty w Targach Kielce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Nasze Miasto